JAK UZYSKAĆ DOBRY LEASING SAMOCHODOWY– PORADNIK 5 KROKÓW

JAK UZYSKAĆ DOBRY LEASING SAMOCHODOWY

Uzyskanie korzystnego leasingu samochodowego nie musi wiązać się z wielogodzinnym przeglądaniem ofert leasingowych, uciążliwym kompletowaniem dokumentów finansowych oraz niepewnym oczekiwaniem na ostateczną decyzję.

W VLeasing decyzję leasingową możesz otrzymasz w 5 prostych krokach:

Krok 1: WYBÓR PRZEDMIOTU LEASINGU

Możesz zgłosić się do naszego doradcy z wybranym pojazdem, na który chcesz uzyskać finansowanie. Jeśli jest to nowe auto – wystarczy standardowa oferta cenowa, jeżeli używany – niezbędne są dokumenty, takie jak: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, aktualna polisa ubezpieczeniowa i zdjęcia, a także faktura pro forma. Nie masz wybranego samochodu? – żaden problem. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią markę i model wedle Twoich preferencji. Wieloletnia współpraca z dostawcami, pozwala nam negocjować duże rabaty dla naszych klientów.

Krok 2: ZATWIERDZENIE OFERTY LEASINGU

Nasz doradca przedstawia Ci ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami, tj. długością finansowania, wysokością miesięcznej raty oraz kwotą opłaty wstępnej. Uzgadniacie również formę ubezpieczenia pojazdu. Po zatwierdzeniu oferty, na jej podstawie generowany jest wniosek leasingowy, który doradca wypełnia w porozumieniu z Tobą, a następnie w Twoim imieniu składa do leasingu.

Krok 3: PODPISANIE UMOWY LEASINGOWEJ:

Po pozytywnym przejściu weryfikacji zdolności finansowej, w dogodnym dla siebie terminie, umawiasz się z doradcą na podpisanie umowy leasingowej. Zostajesz również poproszony o dokonanie opłaty wstępnej.

Krok 4: REJESTRACJA POJAZDU

Po otrzymaniu opłaty wstępnej, leasing zleca rejestrację auta. Odbierasz tymczasowy dowód pojazdu oraz tablice rejestracyjne. Podobnie jak w przypadku każdej rejestracji pojazdu, tymczasowy dowód rejestracyjny podlega wymianie na dowód stały w ciągu 30 dni.

Krok 5: WYDANIE POJAZDU

Leasing dokonuje płatności za przedmiot leasingowany na podstawie faktury zakupu. Pieniądze trafiają do sprzedającego, a Ty możesz już odebrać samochód i cieszyć się użytkowaniem.