Vleasing.pl

Kalkulator kredytu gotówkowego

Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego.
Nie wierzysz? Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami.

1. Informacje o kredycie

Adres e-mail: (*)
Field is required!
Wybierz kwotę kredytu
To pole jest wymagane
Imię i nazwisko: (*)
To pole jest wymagane
Okres spłaty:
To pole jest wymagane

2. Dane kontaktowe

Numer telefonu: (*)
To pole jest wymagane
Uwagi:
Field is required!
Field is required!
icon-2-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Kredyt gotówkowy nawet do 200000 zł
icon-3-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Pieniądze nawet w ciągu 24h na koncie
icon-4-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
100% online bez konieczności wizyty w oddziale
icon-6-ol42rfcorlud8tyih1r3yp5icpyktbtytjuaygjmus
Elastyczny okres kredytowania

Kredyt gotówkowy w kilku krokach

icon-7.png
Wypełniasz kalkulator kredytu gotówkowego
icon-8.png
Otrzymujesz informacje o najlepszych ofertach
Kompletujesz dokumenty
icon-9.png
Zawierasz umowę
i odbierasz gotówkę

Kredyt gotówkowy - profesjonalne wsparcie

Kalkulator to bardzo przydatne narzędzie, ale my przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze lepszą ofertę. Oferujemy swoje kompleksowe wsparcie przy znalezieniu najlepszego kredytu. Prześwietlimy propozycje wszystkich banków, znajdziemy tę najatrakcyjniejsze i przede wszystkim dopasujemy produkt do Twoich potrzeb. Dbamy również o bezpieczeństwo – dokładnie weryfikujemy umowy i upewniamy się, że nie ma w nich żadnych ukrytych opłat. Po prostu skontaktuj się z nami. Dzięki tej pomocy zapewnisz sobie dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie zrujnuje Twoich finansów!

1. Dane kontaktowe

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
  • -- wybierz sprawę --
  • Kredyt i pożyczki
  • Leasing
  • Ubezpieczenia
  • Inne
Field is required!
Field is required!

Pilnie potrzebujesz gotówki i planujesz zaciągnąć kredyt w banku? Jeśli chcesz znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy kalkulator na pewno bardzo Ci w tym pomoże. To przydatne i proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu bez wychodzenia z domu porównasz wiele różnych ofert. Wybór kredytu zamiast pożyczki lub chwilówki to naprawdę dobre rozwiązanie. Pamiętaj jednak, że koszty tych produktów finansowych różnią się od siebie diametralnie – zależnie od wybranego przez Ciebie banku. Jak działa to narzędzie i dlaczego warto z niego skorzystać?

Kredyt gotówkowy kalkulator – znajdź najlepszą ofertę na rynku

Zajrzałeś już na stronę banku i jesteś właśnie w trakcie wypełniania wniosku kredytowego? Wstrzymaj się na chwilę i zapoznaj się z tym artykułem! Musisz bowiem wiedzieć, że różnice w opłatach pomiędzy różnymi bankami są wręcz ogromne. Najgorsze, co możesz zrobić, to właśnie zdecydować się na kredyt bez sprawdzania konkurencji.

Czym różnią się kredyty gotówkowe w bankach?

wysokość oprocentowania
RRSO
maksymalna kwota, jaką można pożyczyć
wymagania banku wobec kredytobiorcy (na przykład wysokość dochodu czy źródło ich uzyskiwania)
koszty dodatkowe i prowizje
maksymalny okres kredytowania

Wbrew pozorom różnice mogą być ogromne. Kiedy w jednym banku koszt pożyczenia 1000 zł to 250 zł, w innym może się okazać, że zapłacisz nawet poniżej 100 zł. Ważny jest również okres kredytowania. W jednym banku możesz spłacać kredyt na przykład przez 36 miesięcy, a w innym jedynie przez 18. Z oczywistych względów pierwsza opcja będzie mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.

Kredyt gotówkowy online – na co uważać

Czas na kilka istotnych informacji, które na pewno przydadzą Ci się podczas poszukiwania najlepszego kredytu. Z doświadczenia wiemy, że wiele osób zwraca uwagę tylko i wyłącznie na oprocentowanie – to największy błąd, jaki można popełnić!

Oprocentowanie jest tak naprawdę tylko pewną częścią kosztów związanych z kredytem – co gorsza, czasem nawet tą mniejszą częścią. Bardzo często klienci kuszeni są ofertami kredytów z zerowym oprocentowaniem. Czy jednak zwróciliście uwagę na malutką gwiazdkę przy tym zerze? Nie każdy bank chwali się bezpośrednio wysokimi kosztami. Głównym ich wyznacznikiem jest RRSO. W ofercie zawsze znajdziecie tę wartość, choć czasem dopiero gdzieś na dole, dużo mniejszą czcionką.

Zawsze zwracaj uwagę na RRSO przy wyborze kredytu gotówkowego

RRSO to skrót od Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania. Jest ona wyrażana w procentach i stanowi kompletny wyznacznik tego, ile kredyt kosztuje. Oprocentowanie może wynosić 0%, ale RRSO będzie już na poziomie na przykład 16%. Jak to możliwe? Wartość ta wyliczana jest poprzez podsumowanie wszystkich opłat związanych z kredytem, a tych potrafi być mnóstwo. Banki mogą sobie liczyć za uruchomienie kredytu, za jego obsługę, za przelew pieniędzy i wiele więcej. W RRSO zawarte są wszystkie te informacje, łącznie z oprocentowaniem.

Jeśli więc pożyczasz na 12 miesięcy 10 000 zł z oprocentowaniem 0%, ale z RRSO 10%, to nie oddasz bankowi równych 10 000 zł. Oddasz dokładnie 11 000 zł, gdyż 1 000 to koszty (10% od pożyczonej kwoty). Dodatkowo pamiętaj, że RRSO jest wartością roczną. Trzymając się powyższego przykładu, jeśli zdecydujesz się spłacać kredyt przez 3 lata, to łącznie zapłacisz za niego 3 000 zł (po 10% za każdy rok).

Koszta ubezpieczenia kredytu gotówkowego

Powinieneś zwrócić również uwagę na to, czy bank nie dolicza sobie do kosztów ubezpieczenia kredytu. Nie może robić tego na siłę. Jeśli w ofercie masz takie ubezpieczenie, to możesz z niego zrezygnować, zmniejszając tym samym RRSO. Jego celem jest przede wszystkim ochrona na wypadek trwałej lub czasowej niezdolności do pracy. Gdy do tego dojdzie, raty spłacane są z ubezpieczenia. Jego zakres może być jednak różny. Jeśli jesteś nim zainteresowany, dokładnie zapoznaj się z warunkami.

Oferty „cross-selling”

Przestrzegamy przed jeszcze jedną kwestią. Czasem banki oferują kredyty na wyjątkowo atrakcyjne kredyty, ale tylko pod pewnym warunkiem. Może okazać się, że niskie RRSO będzie efektem założenia w takim banku rachunku osobistego, konta oszczędnościowego czy rachunku karty kredytowej. Zdarzają się też sytuacje współpracy banków z firmami, na przykład z ubezpieczelniami. W efekcie dostaniesz tańszy kredyt na przykład wtedy, gdy wykupisz jeszcze jakąś polisę ubezpieczeniową.

To może być dobra opcja, ale nie dla każdego. Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych produktów, to po prostu niepotrzebnie za nie zapłacisz. W efekcie kredyt będzie dużo droższy, niż gdybyś nie wziął go w promocyjnej ofercie.

Kredyt gotówkowy kalkulator 2020

Biorąc kredyt gotówkowy kalkulator online pozwoli Ci na szybkie porównanie wszystkich ofert. Standardowo zajmowałoby to mnóstwo czasu. Musiałbyś zajrzeć na stronę każdego banku, wyszukać interesującą Cię ofertę, przeczytać regulaminy, a potem wyliczyć koszty. Już widać, jak wiele czasu będzie na to potrzebne. Z kalkulatorem wszystko zajmuje kilka chwil. Po prostu podajesz podstawowe dane i po paru sekundach uzyskujesz pełne zestawienie ofert! Czy nie jest to najłatwiejsze rozwiązanie przy poszukiwaniu taniego kredytu?

Wystarczy wypełnić wniosek kredytowy na naszej stronie, a następnie poczekać kilka chwil na jego weryfikację. Oferujemy niezwykle atrakcyjne warunki udzielania takich kredytów i ograniczamy formalności do absolutnego minimum.

Kalkulator rat kredytu gotówkowego

Dalej nie wierzysz, że skorzystanie z takiego narzędzia jest niezwykle proste? W najbardziej typowym formularzu musisz wprowadzić tylko kilka informacji:

potrzebną kwotę – wskaż jaka suma pieniędzy najbardziej Cię satysfakcjonuje,
ilość rat – wybierz maksymalny okres kredytowania, najlepiej dopasowany do Twojej sytuacji,
maksymalne oprocentowanie – możesz również, choć nie musisz, wskazać jakie maksymalnie oprocentowanie jest przez Ciebie akceptowalne.

Tylko tyle dzieli Cię od sprawdzenia wszystkich ofert dostępnych na rynku. Otrzymasz nie tylko ogólne informacje. Pod każdą ofertą zobaczysz wszystkie koszty związane z kredytem. Będziesz wiedział, ile Cię to kosztuje, jaka będzie wysokość rat oraz jaki jest okres kredytowania. Możesz nawet ustalić, czy interesują Cię raty równe, czy może malejące.

Oczywiście wyniki te nie są ostateczną decyzją kredytową. Kiedy wybierzesz jedną z dostępnych ofert, zostaniesz przekierowany na stronę banku, gdzie wypełnisz stosowny wniosek. Bank na podstawie własnych kryteriów ocenia zdolność kredytową i godzi się na podpisanie umowy lub odrzuca ofertę.

Kredyt gotówkowy kalkulator – jak dostać

Ocena zdolności kredytowej to w zasadzie najważniejszy czynnik decydujący o tym, czy umowa z kredytobiorcą zostanie podpisana. Dokonanie takiej oceny nie jest jednoznaczne. Każdy bank stosuje własne kryteria. Zawsze jednak konieczne jest podanie szczegółowych informacji o dochodach. Wysokość zarobków, forma ich uzyskiwania, a do tego stałe zobowiązania miesięczne.

Warto tutaj jednak rozgraniczyć pewną kwestię. Banki mogą wymagać bowiem zaświadczenia lub oświadczenia o dochodach. Różnice pomiędzy tymi dokumentami są znaczne. Zaświadczenie podpisuje bowiem Twój pracodawca. To dokument, na którym widnieją dane firmy, wysokość osiąganych dochodów, rodzaj umowy, data jej początku oraz zakończenia, a do tego podpis właściciela. Oświadczenie natomiast przygotowuje sam. Po prostu osobiście podajesz te informacje. Pamiętaj, że za oszukiwanie w wypełnieniu takiego oświadczenia przewidziane są wysokie kary!

Weryfikacja w BIK

Zazwyczaj banki zweryfikują Cię również w bazie BIK. Podczas wypełniania wniosku kredytowego (zarówno online, jak i w placówce) będziesz musiał wyrazić zgodę na weryfikację. Bez tego proces udzielania kredytu nie ruszy dalej. BIK to Biuro Informacji Kredytowej. Gromadzone są tam informacje o Twoich aktualnych oraz spłaconych już pożyczkach i kredytach. Widać tam dokładnie nieterminowane spłaty czy zaleganie z różnymi ratami. Jeśli Twoja historia w BIK jest niekorzystna, bank może odmówić udzielenia kredytu.

Dokument tożsamości

Oczywiście podpisując umowę z bankiem będziesz potrzebował jeszcze dokumentu tożsamości, na przykład dowodu osobistego. Czasem wymaga się okazania jakiegoś opłaconego ostatnio rachunku czy wyciągu z konta z ostatnich 3 miesięcy. Formalności jest mniej, gdy bierzesz kredyt w swoim banku, do którego regularnie przelewane jest wynagrodzenie. Tutaj nierzadko można dostać pieniądze dosłownie na dowód, gdyż bank doskonale zna Twoje finanse.

Konto bankowe

Warto dodać jeszcze, że gdy zdecydujesz się na kredyt online, najpewniej będziesz musiał potwierdzić swoje dane przelewem. Dochodzi do tego wtedy, gdy weryfikacja wniosku jest pozytywna. Przed przyznaniem kredytu bank poprosi o przelanie drobnej kwoty na wskazany rachunek – zazwyczaj złotówki. Na koncie, z którego zrobisz przelew, muszą być takie same dane, jak w złożonym wniosku. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze te są natychmiast zwracane.

Oczywiście warunkiem koniecznym jest zawsze uzyskanie pełnoletności oraz przynajmniej posiadanie adresu do korespondencji na terenie Polski.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Istnieją na rynku jeszcze możliwości wzięcia kredytu gotówkowego bez zaświadczeń. Więcej o tej formie finansowania, możesz przeczytać w jednym z naszych artykułów. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem.