Vleasing.pl

Kalkulator leasingowy

Chciałbyś uzyskać leasing dopasowany do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych? Koniecznie weź pod uwagę nasz kalkulator leasingowy. Narzędzie symuluje realne warunki finansowe leasingu, które oferują najwięksi i najpopularniejsi leasingodawcy. Sprawdź!

Nasze narzędzie nie jest automatyczne. Większość narzędzi dostępnych w Internecie przedstawia często niewiarygodne informacje. Uzupełnij pola w kalkulatorze leasingowym po prawej stronie, a nasz specjalista w przeciągu 24h zupełnie niezobowiązująco przedstawi realną i najlepszą ofertę leasingu. 

Kalkulator leasingowy vleasing.pl

1. Dane przedmiotu leasingu

Przedmiot leasingu (*)
  • - wybierz przedmiot leasingu -
  • Samochody osobowe i dostawcze
  • Motocykle i quady
  • Samochody ciężarowe i autobusy
  • Obrabiarki i centra obróbcze
  • Maszyny budowlane i drogowe
  • Wózki widłowe i podnośniki
  • Linie produkcyjne
  • Plotery i maszyny drukarskie
  • Produkcja spożywcza i gastronomia
  • Nowe technologie
  • Komputery
  • Oprogramowanie
  • Meble i wyposażenie biura
  • Meble i sprzęt medyczny
  • Ciągniki i maszyny rolnicze
  • Nieruchomości biurowe
  • Magazyny
  • Centra logistyczne
  • Nieruchomości produkcyjne
  • Inne
To pole jest wymagane
Opisz przedmiot leasingu lub podaj link do strony www z przedmiotem: (*)
To pole jest wymagane
Wartość NETTO przedmiotu:
To pole jest wymagane
Rok jego produkcji, jeśli znasz:
To pole jest wymagane
Stan przedmiotu leasingu:
To pole jest wymagane

2. Oczekiwane warunki leasingu

Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Wysokość wpłaty wstępnej w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
Field is required!
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane

3. Informacje podstawowe

NIP firmy: (*)
To pole jest wymagane
Nr tel. komórkowego: (*)
To pole jest wymagane
Osoba do kontaktu:
To pole jest wymagane
Adres e-mail: (*)
To pole jest wymagane

4. Informacje finansowe

Za ostatni rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Za bieżący rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:
To pole jest wymagane

5. Informacje, które wspomogą dobór optymalnej oferty

Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:
Pole opcjonalne
Field is required!
To pole jest wymagane

Zaznacz, że nie jesteś robotem (weryfikacja CAPTCHA)

Dlaczego Polacy wybierając leasing?

Firmy nieustannie poszukują możliwości dywersyfikacji źródeł finansowania ważnych inwestycji. Gotówka, kredyty bankowe i różnego rodzaju dotacje, np. unijne, to nie koniec dostępnych opcji. Bardzo dobrą i popularną alternatywą jest bowiem leasing. To świetne rozwiązanie m.in. przy zakupie samochodów, sprzętu komputerowego, specjalistycznych maszyn, wyposażenia salonu kosmetycznego, nieruchomości i wiele więcej. Nie mrozimy w ten sposób gotówki i osiągamy korzyści podatkowe. Jakie są koszty leasingu dla konkretne dobra trwałego? Możesz je orientacyjnie ustalić bez wychodzenia z domu - wystarczy, że skorzystasz ze specjalnego kalkulatora leasingowego!

Dlaczego warto skorzystać z kalkulatora leasingu?

Wciąż nie jesteś pewien, czy warto wypełnić dostępny na stronie formularz i skorzystać z naszego kalkulatora leasingowego? Pamiętaj w takim razie, że dzięki tej ofercie zyskasz m.in.:

Profesjonalnie przygotowane zestawienie ofert wielu znanych i cenionych leasingodawców.
Możliwość porównania ofert leasingu idealnie dopasowanych do potrzeb.
Opcję znalezienia taniego finansowania, z bardzo niskim oprocentowaniem.
Możliwość uzyskania leasingu na zakup samochodu online, bez wychodzenia z domu.
Wsparcie specjalistów z branży mających wieloletnie doświadczenie.
Do tego oszczędzisz czas, gdyż poszukiwaniem i weryfikowaniem różnych ofert zajmiemy się na Twoje zlecenie!

Korzyści z kalkulatora leasingu - podsumowanie

Najprościej rzecz ujmując, kalkulator leasingu to narzędzie pozwalające na przeprowadzenie symulacji tego finansowania. Aby móc z niego korzystać, musisz zacząć od wypełnienia prostego, ale dość szczegółowego formularza. Pamiętaj, że im więcej informacji w nim podasz, tym precyzyjniej będzie można przygotować zestawienie ofert. Korzystając z kalkulatora, możesz w bardzo szybki sposób porównać sobie leasing proponowany przez różne firmy.

Ekspresowo sprawdzisz m.in. wysokość rat, czas trwania umowy, łączne koszty, jak i podstawowe warunki, które musisz spełnić, aby móc skorzystać z finansowania. Wybór tego narzędzia bardzo ułatwia znalezienie dobrej, dopasowanej do potrzeb oferty. Jednak przede wszystkim możesz wybrać leasing najtańszy, który nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu, a pomimo tego pozwoli realizować ważne inwestycje.

Pomoc w uzyskaniu leasingu
Kalkulator leasingowy jest narzędziem służącym do wyliczenia rat za leasing. Korzystając z naszego kalkulatora leasingowego, będą mogli Państwo w stanie poznać dokładne koszty, jakie niesie ze sobą, np. leasing samochodowy, czy też leasing maszyn. Z pewnością ułatwi to Państwo decyzje związane z podjęciem tego rodzaju finansowania. Jeśli mają Państwo problem z wypełnieniem formularza, zapraszamy do kontaktu.

Kalkulacja leasingu dostępna dla wszystkich firm!

Oferty leasingowe niewątpliwie są kierowane przede wszystkim do przedsiębiorców. Obecnie istnieje również leasing konsumencki, ale dotyczy on jedynie zakupu samochodów i powszechnie określany jest mianem auta w abonamencie. Finansowanie ważnych inwestycji jest dedykowane firmom i tutaj ważna uwaga – z kalkulatora na naszej stronie możesz skorzystać nawet wtedy, gdy prowadzisz działalność od bardzo krótkiego czasu!

Tak, kredyty bankowe dostępne są w zasadzie wyłącznie dla tych firm, które działają na rynku od dawna, zwykle minimum 12 miesięcy. Do tego przedsiębiorca musi wykazać się dobrą sytuacją finansową, o co często niestety trudno. Przy leasingu nie ma aż takich wymagań. Wielu klientów firm leasingowych kwalifikuje się do tzw. uproszczonej procedury formalnej. Oznacza to, że do otrzymania finansowania wystarczą podstawowe dokumenty, bez konieczności udowadniania stanu swoich finansów.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w biznesie i potrzebujesz pieniędzy na inwestycje, np. zakup samochodów, najlepiej już teraz skorzystaj z kalkulatora leasingu. Po wypełnieniu formularza nasz specjalista zajmie się prześwietleniem ofert, a następnie wyborem tych najlepszych i dopasowaniem ich do Twoich potrzeb. Otrzymasz zestawienie, które na pewno ułatwi Ci podjęcie słusznej decyzji!

Szybki i prosty formularz

Poniższy formularz on-line wypełnisz maksymalnie w 5 minut.

Najlepsza oferta leasingowa

Wybór dobrej oferty leasingowej ma kluczowe znaczenie dla całościowego kosztu inwestycji.

Gwarantujemy profesjonalizm

Mottem naszej pracy jest profesjonalna obsługa każdego Klienta.

Kalkulator leasingu samochodów

Nie da się ukryć, że przedsiębiorcy najczęściej korzystają leasingu w celu zakupu samochodu lub nawet całej floty aut. Jak wiadomo, kredyty bankowe są bardzo kosztowne, a i trudno je uzyskać. Z kolei kupno za gotówkę oznacza zamrożenie ogromnych środków finansowych, które z powodzeniem można przeznaczyć na inne ważne inwestycje.

Pod tym kątem leasing samochodu jest bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem – można liczyć na niskie raty, a formalności i wymagania związane z jego uzyskanie są ograniczone do minimum. Korzystając z kalkulatora, możesz szybko znaleźć najlepszą, idealnie dopasowaną do potrzeb ofertę związaną z leasingowaniem samochodu. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić dostępny na stronie formularz.

Polecamy Ci wybór naszego narzędzia – otrzymasz bowiem najlepsze porównanie na rynku. U nas nie znajdziesz klasycznego narzędzia tego typu, automatu, który mocno orientacyjnie porównuje oferty leasingu. Bardzo często okazuje się, że po wyborze konkretnej oferty koszty i warunki uzyskania leasingu mocno różnią się od tych, które przedstawione były wcześniej.

U nas zestawienie przygotowuje doświadczony specjalista, który porównuje ze sobą wiele ofert. Nasi pracownicy rzetelnie wykonują swoją pracę i proponują finansowanie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Porównujemy leasing proponowany przez wiele różnych firm i w razie potrzeby zapewniamy swoje wsparcie przy jego wyborze.

Obliczanie leasingu na samochody osobowe

Najczęściej kalkulator leasingowy wykorzystywany jest do przeliczenia leasingu na samochody osobowe marek: Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia, Opel, Mazda, Volvo, Toyota, Volkswagen oraz Skoda. Jednak oferuje on o wiele więcej możliwości i Klienci mogą za jego pomocą przeliczyć leasing na samochody innych marek, w tym m.in.: Alfa Romeo, Dacia, Lexus, Hyundai, Isuzu, Jeep, Renault,  Honda, Citroen, Fiat, Mini, Suzuki, Tesla, Jaguar,  Seat, Mitsubishi, czy Subaru.

Jesteśmy po to, by pomóc w obliczeniu leasingu na wybrany samochód. Za pomocą naszego kalkulatora można obliczyć jednakowo leasing na samochody nowe, jak i używane. Wybrany pojazd można sfinansować za pomocą leasingu operacyjnego, leasingu finansowego, czy pożyczki leasingowej. Warto również wspomnieć, że wybrany pojazd można także sfinansować za pomogą leasingu konsumenckiego, czyli to dobra wiadomość dla osób prywatnych, gdyż one również mogą spełnić marzenia i sięgnąć po wymarzony pojazd. Leasing konsumencki oblicza się podobnie zresztą jak leasing dla firm, więc obsługa kalkulatora nie powinna nikomu sprawić trudności. 

Kalkulacja leasingu samochodu używanego

Jak już wspomnieliśmy, w leasing można wziąć jednakowo pojazdy nowe, jak i używane, które zostały wyprodukowane w roku: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012 oraz 2011 jako najstarsze 8-letnie pojazdy. Przyjęło się, że leasing samochodów używanych wiąże się z nieco wyższymi kosztami niż koszty leasingu pojazdów nowych. Ma to bezpośredni związek z większym ryzykiem dla leasingodawcy. W końcu pojazdy używane mogą być w gorszym stanie technicznym, czy mieć szkodliwą historię. Poza tym nigdy nie wiadomo, od kogo pochodzą i czy będzie potrzebny serwis pojazdu.

Dlatego też praktycznie wszystkie firmy oferujące leasing przeliczają leasing pojazdów używanych odrobinę drożej. Co więcej, zwykle też oczekują wyższej wpłaty własnej niż w przypadku samochodów nowych. Warto również mieć świadomość, że w przypadku pojazdów używanych obowiązują pewne zasady co do wieku pojazdu. Przede wszystkim w leasing można wziąć pojazd, którego maksymalny wiek auta w chwili zakończenia umowy leasingu nie przekroczy 10 lat, w niektórych firmach leasingowych wiek ten wynosi 8 lat, a nawet mniej.

Kupujesz nowe lub używane auto? Sprawdź, który leasing będzie najlepszy!

Niewątpliwie to właśnie samochody są najczęściej leasingowane przez polskich przedsiębiorców. Wielu z nich decyduje się na nowe pojazdy prosto z salonu, ale możesz również postawić na auto używane. Możliwość uzyskania finansowania w tym drugim przypadku zależy w dużej mierze od wieku samochodu. Skorzystaj z naszego kalkulatora, a uzyskasz dostęp do wsparcia specjalistów, którzy doradzą Ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w danym przypadku.

Pamiętaj, że decydując się na takie finansowanie zakupu auta, masz do wyboru 3 podstawowe opcje leasingu:

  • operacyjny – zdecydowanie najlepszy i najpopularniejszy, gdyż całą wartość rat możesz wliczyć w koszty prowadzenia biznesu; wadą jest bardzo wysoka cena wykupu (opcja najlepsza dla firm, które często zmieniają auta),
  • finansowy – do kosztów prowadzenia biznesu zaliczysz jedynie odsetki z rat oraz amortyzację, umowa jest dłuższa, ale cena wykupu zazwyczaj bardzo przystępna (rozwiązanie szczególnie polecane przy zakupie specjalistycznych, drogich pojazdów),
  • pożyczka leasingowa – alternatywa dla leasingu dedykowana firmom, które nie mogą skorzystać z tego finansowania (m.in. z racji pobierania dotacji unijnych lub starania się o to wsparcie finansowe); osoba decydująca się na pożyczkę leasingową ma prawo korzystać z obniżonej stawki podatku VAT, wliczając do kosztów uzyskania przychodu amortyzację oraz odsetki od rat.

Kalkulator leasingu nowych maszyn do firmy 

Masz firmę korzystającą np. ze specjalistycznych maszyn przemysłowych? Niestety jest to sprzęt kosztowny i konieczność jego zakupu wiąże się z ogromnym obciążeniem finansowym. Są one dotkliwe dla dużych przedsiębiorstw, ale w najgorszej sytuacji będą nowe firmy, których budżety są bardzo mocno ograniczone.

Tutaj z pomocą również przychodzi leasing maszyn – z jego pomocą możesz sfinansowania zakup wielu specjalistycznych maszyn, nie tylko przemysłowych, ale także na przykład budowlanych czy urządzeń do warsztatu samochodowego. Korzystając z naszego kalkulatora, będziesz mógł szybko porównać ze sobą oferty leasingu pochodzące od wielu cenionych leasingodawców. Co więcej, możemy przygotować dla Ciebie również zestawienie kredytów bankowych. Porównasz wszystkie koszty i wybierzesz najbardziej atrakcyjną opcję.

Pamiętaj, że korzystając z kalkulatora, stawiasz na wsparcie doświadczonych specjalistów z rynku finansowego. Ludzie ci pomogą w znalezieniu dobrego finansowania inwestycji i zadbają o bezpieczeństwo podczas podpisywania umowy.

Kalkulator leasingowy na samochody ciężarowe, ciągniki i naczepy

Oprócz samochodów osobowych leasingodawcy oferują także możliwość sfinansowania samochodów dostawczych i ciężarowych. Najczęściej wybierane są pojazdy marek Iveco, Fiat, Ford, Volkswagen, Peugeot, Renault. Przedmiotem leasingu mogą być również ciągniki siodłowe oraz naczepy: ciągniki siodłowe Mercedes, Renault, MAN, Scania, czy DAF.

W przypadku finansowania naczep kalkulator leasingowy pomoże obliczyć leasing i zaprezentować oferty bankowe na najlepsze marki, a wśród nich: Krone, Kogel,  Schmitz oraz polskie naczepy do ciągników siodłowych marki Zasław i Wielton.

Obliczanie ubezpieczenia GAP w leasingu

Po ubezpieczenie od straty finansowej GAP sięga coraz więcej osób. Pod jego nazwą skrywa się dodatkowy rodzaj ubezpieczenia do umowy leasingu. Istotą ubezpieczenia GAP jest ochrona przed utratą wartości przedmiotu leasingu w przypadku szkody całkowitej na pojeździe.  Nawet najlepszy kierowca nie jest w stanie przewidzieć wypadku, kolizji, czy też innej sytuacji, w której pojazd ulegnie całkowitemu zniszczeniu. Dlatego warto zabezpieczyć się na taką ewentualność, gdyż w przypadku szkody całkowitej, odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia GAP pokrywa utratę wartości pojazdu do wartości pełnej ceny zakupu auta.  Z pomocą naszego doradcy można nawet obliczyć składkę ubezpieczenia GAP na cały okres leasingu, czyli nawet na okres 6 lat.

Precyzyjna symulacja oferty leasingowej

Chciałbyś wiedzieć dokładnie, jak będzie wyglądać spłata leasingu przez cały okres trwania umowy i ile będzie Cię to łącznie kosztowało? W takim razie masz kolejny powód do tego, aby skorzystać z naszego kalkulatora! Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem przygotują dla Ciebie kompleksową symulację spłaty, w której znajdą się m.in. takie informacje, jak:

  • pełna wartość finansowanego środka trwałego,
  • wysokość wpłaty początkowej, wymaganej do podpisania umowy,
  • wysokość każdej raty wyrażonej zarówno w konkretnej kwocie, jak i procentowo w odniesieniu do wartości środka trwałego,
  • ilość rat i termin spłaty każdej z nich,
  • dokładne zestawienie wszystkich opłat związanych z korzystaniem z leasingu.

Oczywiście pamiętaj, że przed podpisaniem umowy powinieneś bardzo dokładnie zapoznać się zarówno z nią, jak i z wszystkimi regulaminami, w tym OWU. W razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z pomocy naszego doświadczonego doradcy!

 

Koszt leasingu uwzględniony jest w naszej kalkulacji

Pamiętaj, że decydując się na leasing, musisz zwrócić uwagę nie tylko na wysokość rat. To błąd, który popełnia wielu przedsiębiorców. Do każdej umowy dołączone są regulaminy, w których znajdziesz bardzo szczegółową tabelę opłat. Wyszczególnionych jest tama wiele dodatkowych kosztów i ważne jest to, abyś się z nimi zapoznał. Dobrym tego przykładem jest leasingu samochodu. W jego przypadku do ponadprogramowych opłat zalicza się m.in.:

  • opłaty za różne czynności formalne związane z umową, np. cesja, koszt obsługi leasingu, czy zmiany pewnych warunków,
  • składki pobierane na obowiązkowe ubezpieczenie OC i AC dla auta,
  • opłata za pracę rzeczoznawcy, jeśli zdecydujesz się na leasing samochodu używanego,
  • dodatkowe opłaty związane np. z przekroczeniem limitu kilometrów czy wydłużenia czasu na spłatę raty.

Pamiętaj, że są to jedynie przykłady! Tabela kosztów jest zwykle bardzo rozbudowana i zdecydowanie polecamy dokładne zapoznanie się z nią przed podpisaniem umowy leasingu.

Na co zwrócić uwagę, porównując oferty leasingu?

Skorzystanie z kalkulatora leasingu na pewno ułatwi znalezienie ciekawej oferty, ale jednocześnie polecamy wybór wsparcia profesjonalistów. Doświadczeni specjaliści z branży dokładnie prześwietlą finansowanie i pomogą w wyborze tej opcji, która jest zarówno najtańsza, jak i odpowiednio dopasowana do potrzeb.

Niestety oferty leasingowe są bardzo złożone i często drobne (z pozoru) szczegóły, mają duży wpływ na jej opłacalność. Doskonałym tego przykładem jest uzależnianie wysokości raty leasingu od stawki WIBOR. Leasingodawcy mogą robić to na podstawie wskaźnika miesięcznego lub 3-miesięcznego. Druga opcja wydaje się droższa, ale za to jest pewniejsza, gdyż rata jest mniej uzależniona od wahań na rynku.

Kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę, decydując się na leasing, jest o wiele więcej. Należy do nich zaliczyć m.in.:

  • łączną ilość rat,
  • wysokość prowizji (są oferty, w której nie jest ona naliczana),
  • kwota wykupu,
  • wymagania dotyczące zabezpieczeń,
  • dodatkowe opłaty, które mogą być naliczane przez leasingodawcę

i wiele więcej. Warto przy tym pamiętać, że bardzo różne mogą być również wymagania leasingodawców. Z reguły im tańszy jest leasing, tym lepsza musi być sytuacja finansowania leasingobiorcy, co utrudnia skorzystanie z oferty.

Jak widzisz, skorzystanie z pomocy specjalistów jest najlepszym rozwiązaniem! Z tego powodu już teraz wypełnij dostępny na naszej stronie formularz. Używając tego kalkulatora, będziesz miał pewność, że zestawienie przygotuje fachowiec z wieloletnim doświadczeniem. Sprawdzamy oferty wielu leasingodawców, którzy są godni zaufania i od wielu lat działają na rynku. Pomocy również w wyborze finansowania i zapewnimy wsparcie związane z załatwianiem wszystkich formalności! Dzięki temu na pewno znajdziesz leasing, który sprosta Twoim oczekiwaniom i nie będzie nadmiernym obciążeniem dla budżetu firmy.

Skorzystaj z kalkulatora leasingu i sprawdź opłacalność inwestycji!

Korzystając z naszego kalkulatora, łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o wyborze konkretnej oferty nie tylko dzięki otrzymaniu profesjonalnego zestawienia różnych opcji. Zespół doświadczonych specjalistów obliczy również tzw. tarczę podatkową dla leasingu operacyjnego. To najprecyzyjniejszy wskaźnik mówiący o tym, czy dana propozycja finansowania jest korzystna dla przedsiębiorcy.

Dotyczy on sumy wszystkich opłat podatkowych związanych z leasingiem. Kwota ta jest bardzo ważna, gdyż będziesz mógł ją uznać, jako koszt uzyskania przychodu, zmniejszając tym samym podstawę opodatkowania. Oczywiście dotyczy to tylko tych przedsiębiorców, którzy decydują się na leasing operacyjny.

Wiele kalkulatorów leasingowych w jednym miejscu!

Jak już wiesz, u nas możesz szybko porównać ze sobą oferty leasingowe niezależnie od tego, co planujesz w ten sposób sfinansować. Oznacza to, że możesz skorzystać z wielu różnych rodzajów kalkulatorów.

Leasing operacyjny w złotówkach lub euro

Umowy leasingowe w PLN są wybierane przez większość polskich przedsiębiorców. To najlepsze rozwiązanie, gdyż nie trzeba obawiać się zmian w kursach walut. Do tego można bez przeszkód zaliczyć podatek VAT do kosztów prowadzenia biznesu. Korzystając z tego kalkulatora, szybko sprawdzisz podstawowe opłaty związane z tym leasingiem.

Kalkulator w Euro polecamy przede wszystkim właścicielom firm transportowych, które z racji międzynarodowego zasięgu rozliczają się właśnie w tej walucie. Tylko u nas możesz porównać ze sobą te oferty – to rzadkość na rynku!

Leasing konsumencki

Ten kalkulator dedykowany jest dla osób nieprowadzących działalności, uzyskujących dochody z innego źródła, np. umowy o pracę. Leasing konsumencki obejmuje w zasadzie jedynie zakup nowych samochodów z salonu. To tzw. auto w abonamencie – używasz je kilka lat, a po zakończeniu umowy oddajesz pojazd dealerowi. Korzystając z naszej oferty, będziesz mógł szybko wyliczyć koszty takiego leasingu, znajdując najlepsze rozwiązanie.

Leasing na samochód dla firmy

W przypadku tego kalkulatora będziesz mógł szybko porównać koszty leasingowania samochodu w różnych, zawsze najlepszych firmach. Oferujemy wsparcie zarówno kupującym auta nowe z salonu, jak i używane z rynku wtórnego. Pamiętaj, że leasing może dotyczyć również takich pojazdów – z nami na pewno znajdziesz najlepszą ofertę!

Leasing dla osób kupujących specjalistyczne maszyny

Proponujemy również specjalny kalkulator pozwalający wyliczyć koszty leasingu przy zakupie maszyn. Może to dotyczyć m.in. urządzeń przemysłowych czy specjalistycznych pojazdów budowlanych. Nasi specjaliści wyszukają najlepsze oferty na rynku i pomogą Ci w wyborze tej najbardziej opłacalnej. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić specjalny formularz dostępny na stronie.

Atrakcyjny leasing na używane pojazdy

Specjalizujemy się również w wyszukiwaniu ofert na finansowanie pojazdów używanych. Dotyczy to nie tylko samochodów, ale przede wszystkim specjalnych maszyn, na przykład budowlanych lub rolniczych. Ponieważ sprzęt ten jest specjalistyczny, zakup nowego wiąże się z ogromnym wydatkiem. Na szczęście leasingodawcy chętnie finansują takie samochody, pod warunkiem, że nie są one wyjątkowo rzadkie.

Jeśli chcesz znaleźć najlepszą ofertę leasingu na pojazdy używane, po prostu skorzystaj z naszego kalkulatora. Wyszukanie i przygotowanie zestawienia opcji finansowania zostaw w rękach naszych specjalistów. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i na pewno sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Leasing z wysokim wykupem

Jesteś zainteresowany leasingiem z tzw. wysoką wartością wykupu? W takim przypadku również możesz skorzystać z naszego kalkulatora. Wybór tej oferty oznacza, że trzeba bardzo dokładnie przeanalizować finansowanie. Leasingodawcy często mają różne unikalne wymagania, w tym np. indywidualnie ustalają maksymalną wartość kwoty wykupu. Z naszym kalkulatorem będziesz mógł porównać ze sobą różne opcje zaproponowane przez naszych specjalistów. W efekcie znajdziesz tę najlepszą i do tego skorzystasz z naszej pomocy przy podpisywaniu umowy.

Sprawdź nasz kalkulator leasingowy i oblicz ratę leasingu

Nie da się ukryć, że przedsiębiorcy najczęściej korzystają leasingu w celu zakupu samochodu lub nawet całej floty aut. Jak wiadomo, kredyty bankowe są bardzo kosztowne, a i trudno je uzyskać. Z kolei kupno za gotówkę oznacza zamrożenie ogromnych środków finansowych, które z powodzeniem można przeznaczyć na inne ważne inwestycje.

Pod tym kątem leasing jest bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem – można liczyć na niskie raty, a formalności i wymagania związane z jego uzyskanie są ograniczone do minimum. Korzystając z kalkulatora, możesz szybko znaleźć najlepszą, idealnie dopasowaną do potrzeb ofertę związaną z leasingowaniem samochodu. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić dostępny na stronie formularz.

Zleć wyliczenie raty leasingu
Chcesz mieć pewność, że przedstawione oferty leasingu będą zgodne z rzeczywistością? W takim razie najlepiej skorzystaj z naszych usług, gdyż za ich przygotowanie odpowiedzialni będą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasza kalkulator leasingu nie jest nieprecyzyjnym automatem - stoją za nim fachowcy, którzy osobiście zajmą się wyborem konkretnych ofert. Wypełniając formularz, pozwolisz naszym doradcom wziąć się do pracy. Porównamy leasing z wielu różnych firm, uwzględnimy aktualną stawkę WIBOR i przede wszystkim Twoje indywidualne potrzeby!