Vleasing.pl

Leasing busa

Bus to kluczowy element floty w wielu branżach, umożliwiający efektywny transport osób lub towarów. Podobnie jak w przypadku samochodu dostawczego, zakup nowego busa może być znacznym obciążeniem finansowym. Leasing stanowi atrakcyjną alternatywę, pozwalając na użytkowanie pojazdu bez konieczności ponoszenia jednorazowego, wysokiego wydatku. Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz obok, a my zaproponujemy rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy!

Zalety leasingu busa

Dostosowanie do potrzeb: oferujemy leasing operacyjny, finansowy oraz zwrotny, dopasowując umowę do specyfiki Twojej działalności.
Wsparcie na każdym etapie: niezależnie od wielkości Twojej firmy, zapewniamy profesjonalne doradztwo i wsparcie.
Uproszczona procedura: minimalizujemy formalności, aby szybko móc cieszyć się nowym busem.
Elastyczność finansowania: oferujemy możliwość dostosowania długości umowy leasingowej oraz harmonogramu spłat, aby odpowiadały one Twoim potrzebom.
Atrakcyjne oferty: skorzystaj z korzystnych rabatów na nowe busy popularnych marek, dostosowane do wymagań Twojej firmy.

Leasing busa oraz pojazdów dostawczych - oferta

Szukasz dobrej oferty na leasing busa? Dobrze trafiłeś! Wystarczy, że uzupełnisz wymagane pola w formularzu poniżej, a nasz specjalista przygotuje dla Ciebie ofertę. 

1. Dane przedmiotu leasingu

Przedmiot leasingu (*)
 • - wybierz przedmiot leasingu -
 • Samochody osobowe i dostawcze
 • Inne
To pole jest wymagane
Opisz przedmiot leasingu lub podaj link do strony www z przedmiotem: (*)
To pole jest wymagane
Wartość NETTO przedmiotu:
To pole jest wymagane
Rok jego produkcji, jeśli znasz:
To pole jest wymagane
Stan przedmiotu leasingu:
To pole jest wymagane

2. Oczekiwane warunki leasingu

Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Wysokość wpłaty wstępnej w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
Field is required!
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane

3. Informacje podstawowe

NIP firmy: (*)
To pole jest wymagane
Nr tel. komórkowego: (*)
To pole jest wymagane
Osoba do kontaktu:
To pole jest wymagane
Adres e-mail: (*)
To pole jest wymagane

4. Informacje finansowe

Za ostatni rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Za bieżący rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:
To pole jest wymagane

5. Informacje, które wspomogą dobór optymalnej oferty

Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:
Pole opcjonalne
Field is required!
To pole jest wymagane

Leasing samochodów dostawczych

W dzisiejszych czasach samochody, w tym dostawcze busy, są podstawowym narzędziem pracy w zdecydowanej większości firm. Niestety ich zakup wiąże się z dużym wydatkiem, na który nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić. Kupowanie pojazdów używanych nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, gdyż ich niezawodność pozostawia wiele do życzenia. Alternatywą wydaje się zakup nowego auta na kredyt, ale te produkty bankowe są dziś drogie i wiążą się ze spełnieniem wielu formalności. Jednak istnieje jeszcze jedna opcja – leasing busa. Ta forma finansowania z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Szybki i prosty formularz

Poniższy formularz on-line wypełnisz maksymalnie w 5 minut.

Najlepsza oferta leasingowa

Wybór dobrej oferty leasingowej ma kluczowe znaczenie dla całościowego kosztu inwestycji.

Gwarantujemy profesjonalizm

Mottem naszej pracy jest profesjonalna obsługa każdego Klienta.

Pomoc w uzyskaniu leasingu na busa
Nasza firma to zespół profesjonalistów, który ma wieloletnie doświadczenie w branży leasingu. Pomagamy znaleźć najlepsze finansowanie wszystkim przedsiębiorcom, niezależnie od wielkości biznesu oraz jego rodzaju. Z nami znajdziesz atrakcyjny leasing i sfinansujesz zakup potrzebnego Ci busa. Możesz skorzystać z naszej pomocy zarówno wtedy, gdy inwestujesz w jeden pojazd, jak i całą flotę.

Leasing na busa bez zbędnych zmartwień

Pamiętaj, że nigdy nie powinieneś decydować się na pierwszą ofertę napotkaną na rynku. Przeanalizowanie warunków umowy to jedno, ale dużo ważniejsze jest odpowiednie zorientowanie się w dostępnych opcjach. Nasi specjaliści, zrobią to za Ciebie! 

Specjalizujemy się w leasingu pojazdów

Nasi pracownicy nie tylko prześledzą rynek ofert leasingowych – służą oni także kompleksowym wsparciem. Pomogliśmy wielu naszym klientom, sfinansować zakup wymarzonych pojazdów.

Załatwiamy formalności

Przeanalizujemy wybraną przez Ciebie opcję, pomożemy w skompletowaniu dokumentów, będziemy przy podpisywaniu umowy, a nawet zajmiemy się monitorowaniem płatności rat.

Doświadczenie w leasingu samochodów dostawczych

Doświadczenie w leasingu maszyn i urządzeń

Oferujemy

Leasing busa osobowego

Leasing busa do przewozu osób

Leasing busa dostawczego

?

Na czym polega leasing busa?

W pewnym sensie można powiedzieć, że leasing jest pewnego rodzaju formą wynajmu pojazdu, choć na dużo ciekawszych warunkach. Jeśli Twoja firma potrzebuje busa, nie musisz inwestować pieniędzy w jego zakup. Obecnie jest to nieopłacalne, gdyż przedsiębiorstwo zamraża swoje środki finansowe, które mogłoby przeznaczyć na inne ważne inwestycje.

Leasing pozwala na czasowe korzystanie z pojazdu (przez cały okres trwania umowy) w zamian za opłacanie stałej, miesięcznej raty. Największą zaletą tego finansowania są stosunkowo niskie koszty, gdyż nie musisz spłacać pełnej wartości auta. Chcesz kupić nowego busa do firmy? W takim razie wystarczy, że zgłosisz się do leasingodawcy i podpiszesz z nim umowę. To on sfinansuje zakup, a następnie udostępni Ci pojazd np. na okres 2 lat.

Dla powyższego przykładu będziesz musiał uiścić łącznie 24 raty, które pokryją wyłącznie utratę wartości samochodu w tym okresie. Po dwóch latach, gdy umowa się skończy, możesz po prostu zwrócić busa i np. podpisać kolejną umowę leasingu na nowy. Prawda, że to wygodne? Oczywiście leasing daje możliwość dojścia do własności pojazdu. Po zakończeniu umowy możesz wykupić auto. W większości przypadków jest to jednak rozwiązanie nieopłacalne. W przypadku leasingu operacyjnego koszt wykupu będzie bardzo wysoki. Przy opcji finansowej z niskim wykupem będzie to kwota dużo niższa, ale za to musisz liczyć się z kosztownymi ratami oraz dłuższą umową.

Warunki uzyskania leasingu na busa

Czas przyjrzeć się warunkom, z jakimi możesz się spotkać, chcąc wziąć busa w leasing. Te zależą od konkretnej oferty, ale uogólniając, zazwyczaj możesz liczyć m.in. na:

 • umowę trwającą nawet do 84 miesięcy,
 • brak górnego limitu jeśli chodzi o wartość pojazdu,
 • brak konieczności wnoszenia opłaty wstępnej,
 • akceptację wniosku o leasing nawet w 24 godziny po jego złożeniu.


Czy wiesz, że
leasing busa nie zmniejsza Twojej zdolności kredytowej?! To kolejna zaleta tej formy finansowania. Możesz leasingować samochody i jednocześnie wziąć kredyt np. na zakup nieruchomości czy specjalistycznych maszyn do firmy.

Co więcej, w przypadku leasingu masz prawo do odliczenia podatku VAT, co znacząco obniża koszty tego finansowania. Zazwyczaj będziesz mógł również skorzystać z tzw. uproszczonej procedury wnioskowania. Leasingodawca nie będzie wnikliwie analizował Twojej sytuacji finansowej. Wystarczy złożyć wniosek i przedstawić podstawowe dokumenty. Możemy zaoferować Ci pomoc w znalezieniu takich ofert.

Jeśli interesuje Cię leasing samochodu dostawczego, skorzystaj z naszego kalkulatora. Dzięki niemu otrzymasz porównanie różnych ofert, wraz z dokładnym zestawieniem kosztów. Wybierzesz najlepszą opcję i w razie potrzeby skorzystasz z naszego profesjonalnego wsparcia.

Bus w leasing dla nowej firmy

Jeszcze nie tak dawno temu z leasingu mogli skorzystać głównie ci przedsiębiorcy, którzy istnieją na rynku od dłuższego czasu. Podstawowym wymogiem było prowadzenie działalności od 6 miesięcy, a nierzadko nawet 12 czy 18. Dziś bez problemu znajdziesz oferty dedykowane również świeżo upieczonym przedsiębiorcom. To istotna zaleta, gdyż nowe firmy zazwyczaj nie dysponują dużymi zasobami finansowymi i nie mogą pochwalić się wysoką zdolnością kredytową. Leasing busa w tym przypadku może być nieco droższy, ale i tak jest to atrakcyjne rozwiązanie.

Co więcej, finansowanie to nie musi dotyczyć tylko nowych pojazdów. Chcesz kupić używanego busa? Żaden problem – najczęściej z leasingu można skorzystać w przypadku aut, które nie mają więcej niż 7 lat. Najlepsze oferty możesz znaleźć z naszą pomocą. Przygotowaliśmy kalkulator, z którego pomocą szybko porównasz ze sobą różne opcje finansowania. Skorzystaj z niego już dziś!

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby dostać leasing na busa?

Zasady udzielania tego finansowania w pewnym sensie są zbieżne z wymaganiami banków przy analizie wniosków kredytowych. Najważniejsze jest to, aby Twoja firma zaprezentowała się jako wiarygodny partner. Przy uproszczonej procedurze wystarczy wniosek o leasing, dokument tożsamości oraz dane rejestrowe przedsiębiorstwa. W przeciwnym przypadku leasingodawca może wymagać m.in.:

 • oświadczenia dotyczącego aktualnego stanu finansów,
 • potwierdzenia braku zaległości w ZUS-ie oraz Urzędzie Skarbowym,
 • przedstawienia aktualnych umów z klientami,
 • wyników finansowych z ostatnich miesięcy.

To oczywiście tylko przykład. Wiele zależy od tego, jak długo Twoja firma istnieje na rynku i jaka jest wartość busa lub całej floty pojazdów, którą chcesz leasingować. W niektórych przypadkach leasingodawca możesz również zweryfikować zdolność kredytową firmy, jak i sprawdzić przedsiębiorcę w bazach BIK oraz KRD.

Nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur. Jeśli przy wnioskowaniu o leasing będzie potrzeba przedstawienia dodatkowych dokumentów, możesz liczyć na nasze wsparcie! Pomożemy Ci w znalezieniu najlepszej oferty, jak i w przeprowadzeniu całej procedury ubiegania się o finansowanie.

Zakup busa w leasingu może być bardzo prosty!

Pamiętaj, że w większości przypadków leasing udzielany jest na podstawie tzw. uproszczonej procedury. Jeśli Twoja firma nie jest zadłużona, jest w dobrej kondycji finansowej i istnieje na rynku przynajmniej od 3 miesięcy, nie powinno być problemów z uzyskaniem finansowania.

Nie zapomnij również o tym, że przy leasingu masz duże możliwości negocjowania oferty! W tym także możemy Ci pomóc. Skorzystaj z naszego kalkulatora i zdaj się na wsparcie specjalistów z branży. Z nami znajdziesz najlepszą ofertę wzięcia busa w leasing, niezależnie od Twoich potrzeb.