Vleasing.pl

Leasing jachtu

Zakup jachtu to marzenie wielu osób, które dzięki możliwościom leasingu może stać się rzeczywistością bez konieczności ponoszenia ogromnych kosztów jednorazowo. Jacht, jako symbol luksusu i swobody, jest coraz częściej wybieranym przedmiotem leasingu, otwierającym przed właścicielami nowe horyzonty i niezapomniane wrażenia z podróży morskich. Klienci zainteresowani mogą wybierać spośród szerokiej oferty nowych jachtów oraz modeli używanych, co pozwala na znalezienie jednostki idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb i preferencji. Leasing jachtu jest rozwiązaniem, które łączy w sobie korzyści finansowe z realizacją marzeń o własnej jednostce pływającej.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który przygotuje dla Państwa ofertę najlepiej dopasowaną do oczekiwań i możliwości finansowych. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na atrakcyjne warunki umowy, niski wkład własny oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu leasingowego.

Oferujemy:

Leasing jachtu, sprzętu wodnego - formularz

Skutecznie doradzamy w wyborze finansowania jachtów, łodzi motorowych i innych. Wypełnij nasz formularz poniżej i otrzymaj najlepszą ofertę na leasing jachtu

1. Dane przedmiotu leasingu

Przedmiot leasingu (*)
  • - wybierz przedmiot leasingu -
  • Jachty
  • Motorówki
  • Skutery wodne
  • Inne
To pole jest wymagane
Opisz przedmiot leasingu lub podaj link do strony www z przedmiotem: (*)
To pole jest wymagane
Wartość NETTO przedmiotu:
To pole jest wymagane
Rok jego produkcji, jeśli znasz:
To pole jest wymagane
Stan przedmiotu leasingu:
To pole jest wymagane

2. Oczekiwane warunki leasingu

Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Wysokość wpłaty wstępnej w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
Field is required!
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane

3. Informacje podstawowe

NIP firmy: (*)
To pole jest wymagane
Nr tel. komórkowego: (*)
To pole jest wymagane
Osoba do kontaktu:
To pole jest wymagane
Adres e-mail: (*)
To pole jest wymagane

4. Informacje finansowe

Za ostatni rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Za bieżący rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:
To pole jest wymagane

5. Informacje, które wspomogą dobór optymalnej oferty

Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:
Pole opcjonalne
Field is required!
To pole jest wymagane

Leasing jachtów i łodzi

Marzysz o majestatycznym jachcie, katamaranie czy np. dużej i potężnej łodzi motorowej, ale koszt zakupu takiego sprzętu wodnego przerasta Twoje możliwości? Spokojnie, jeśli prowadzisz firmę, możesz zdecydować się na jego leasing! Pomożemy Ci w znalezieniu najlepszej oferty na rynku i jej dopasowaniu do potrzeb oraz Twojej indywidualnej sytuacji. 

Z nami możesz liczyć na atrakcyjne finansowanie jachtu

Opłatą początkową nawet na poziomie tylko 10%
Elastycznością - zobowiązanie rozłożysz nawet na 60 niskich, miesięcznych rat.
Uproszczoną procedurą wnioskowania oraz atrakcyjnymi pakietami ubezpieczenia przedmiotu leasingu.
Możliwością zakupu sprzętu wodnego zarówno z Polski, jak i sprowadzonego zza granicy.

Skorzystaj z naszej oferty na leasing jachtów i łodzi

Miłośnicy żeglarstwa i wypoczynku nad wodą mogą mieć różne potrzeby związane ze sprzętem wodnym. My pomożemy je zrealizować, niezależnie od tego, co planujesz kupić.

Leasing jachtu to dopiero początek, gdyż zapewniamy wsparcie przy znalezieniu finansowania dla zakupu m.in.:

Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś skorzystaj z porównywarki leasingowej, aby sprawdzić koszty finansowania Twojego żeglarskiego marzenia. Wybierz leasing i wybierz się na niezapomnianą, wodną przygodę. Dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz musiał martwić się o koszty – pomożemy Ci w znalezieniu oferty charakteryzującej się niskimi, dopasowanymi do Twoich możliwości ratami.

Współpracując z nami i pozostawiając w naszych rękach wyszukanie oferty leasingowej na jacht, możesz liczyć również na:

Leasing sprzętu wodnego / pływającego - jaki leasing wybrać?

W Polsce z pewnością największą popularnością cieszy się leasing operacyjny, który jest szczególnie chętnie wybierany w przypadku finansowania aut. Raty w całości zalicza się do kosztów, a do tego VAT-u nie trzeba płacić w całości z góry. Niestety rozwiązanie to nie zawsze sprawdza się w przypadku zakupu jachtów czy innego sprzętu wodnego. Mamy tutaj do czynienia ze stawką amortyzacji na poziomie 7%. Jest bardzo niska, przez co leasing operacyjny musi trwać przynajmniej aż 6 lat. Do tego dochodzi fakt, że zakończy się on wysokim wykupem.

Taka opcja nie jest dla Ciebie atrakcyjna? To bardzo możliwe, ale na szczęście alternatywą jest leasing finansowy jachtu. Dzieje się tak dlatego, że zgodnie z przepisami w tym przypadku nie ma z góry określonego minimalnego czasu trwania umowy, choć zwykle musi to być, chociaż 6 miesięcy. Oprócz tego to leasingodawca jest odpowiedzialny za koszty amortyzacji, a podatek VAT opłaca z góry po podpisaniu umowy.

Nie wiesz, na co się zdecydować? Pomożemy Ci w podjęciu decyzji! Skorzystaj z kalkulatora leasingowego i pomocy doświadczonych doradców. Przeanalizujemy Twoją sytuację i potrzeby, wyszukamy odpowiednie oferty i przygotujemy dla Ciebie czytelne zestawienie.

Pomoc w uzyskaniu leasingu na sprzęt wodny
Nasza firma to zespół profesjonalistów, który ma wieloletnie doświadczenie w branży leasingu. Pomagamy znaleźć najlepsze finansowanie wszystkim przedsiębiorcom, niezależnie od wielkości biznesu oraz jego rodzaju.

Oferujemy leasing jachtu i łodzi na konkurencyjnych warunkach

Obawiasz się, że skorzystanie z tego finansowania oznacza mnóstwo skomplikowanych procedur? Zazwyczaj przedsiębiorcy mogą skorzystać z tzw. uproszczonego wnioskowania, w ramach którego dostarczają tylko podstawowe dokumenty. Najczęściej leasingodawcy wymagają przedstawienia:

Prawda, że to niewiele? Do tego nie zapominaj, że leasing jachtu jest stosunkowo tani, a do tego wiąże się z dużymi korzyściami. Skontaktuj się z nami już dziś – pomożemy Ci w sfinansowaniu Twoich marzeń, a więc zakupu jachtu czy innego sprzętu wodnego!

Oferujemy szybką decyzję leasingową, a przy tym minimalną liczbę formalności. Wystarczy, że prowadzisz firmę co najmniej przez pół roku oraz jesteś w stanie wnieść opłatę wstępną od 10% wartości leasingowanego przedmiotu. 

Leasing jachtu kalkulator

Skorzystaj z naszej porównywarki leasingowej – specjaliści przygotują dla Ciebie zestawienie najlepszych ofert leasingu, wraz z dokładnym wyliczeniem kosztów finansowania. Pomożemy Ci także w załatwieniu wszystkich formalności i zapewnimy kompleksowe wsparcie na każdy etapie poszukiwania finansowania. Z nami spełnisz swoje marzenia o pięknym jachcie czy innym drogim sprzęcie wodnym – już dziś zdecyduj się na leasing!

FINANSUJEMY RÓWNIEŻ INNE PRZEDMIOTY:
Oblicz ratę leasingu za maszynę
Oblicz ratę leasingu za samochód
Oblicz ratę leasingu za motocykl