Vleasing.pl

Iveco Leasing

iveco logo

Marka Iveco wyspecjalizowana jest w produkcji samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Dzięki solidnej konstrukcji oraz sporym możliwościom konfiguracyjnym, samochody te ciesza się bardzo dużą popularnością w Europie.

Niskie i elastyczne raty za samochód

Wygodne finansowanie na każdą kieszeń.

Promocyjne ceny za nowe samochody

W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne oferty kredytowe i leasingowe dla naszych klientów.

IVECO leasing – leasing używanych samochodów ciężarowych

W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne oferty leasingu również na samochody używane marki Iveco.

Kompleksowa pomoc i doradztwo

Nasi specjaliści gwarantują niezobowiązująca pomoc i wsparcie podczas procesu leasingu.

Doświadczenie i kompetencje

Jesteśmy niezależnymi specjalistami z dużym doświadczeniem.

Iveco Leasing - formularz

 

Skorzystaj z naszej oferty i oblicz składkę za leasing samochodu marki Iveco. Wystarczy, że wypełnisz nasz poniższy formularz, a nasz specjalista przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę.

1. Dane przedmiotu leasingu

Przedmiot leasingu (*)
 • - wybierz przedmiot leasingu -
 • Samochody osobowe i dostawcze
 • Motocykle i quady
 • Samochody ciężarowe i autobusy
 • Obrabiarki i centra obróbcze
 • Maszyny budowlane i drogowe
 • Wózki widłowe i podnośniki
 • Linie produkcyjne
 • Plotery i maszyny drukarskie
 • Produkcja spożywcza i gastronomia
 • Nowe technologie
 • Komputery
 • Oprogramowanie
 • Meble i wyposażenie biura
 • Meble i sprzęt medyczny
 • Ciągniki i maszyny rolnicze
 • Nieruchomości biurowe
 • Magazyny
 • Centra logistyczne
 • Nieruchomości produkcyjne
 • Inne
To pole jest wymagane
Opisz przedmiot leasingu lub podaj link do strony www z przedmiotem: (*)
To pole jest wymagane
Wartość NETTO przedmiotu:
To pole jest wymagane
Rok jego produkcji, jeśli znasz:
To pole jest wymagane
Stan przedmiotu leasingu:
To pole jest wymagane

2. Oczekiwane warunki leasingu

Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Wysokość wpłaty wstępnej w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
Field is required!
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane

3. Informacje podstawowe

NIP firmy: (*)
To pole jest wymagane
Nr tel. komórkowego: (*)
To pole jest wymagane
Osoba do kontaktu:
To pole jest wymagane
Adres e-mail: (*)
To pole jest wymagane

4. Informacje finansowe

Za ostatni rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Za bieżący rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:
To pole jest wymagane

5. Informacje, które wspomogą dobór optymalnej oferty

Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:
Pole opcjonalne
Field is required!
To pole jest wymagane

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty na leasing Iveco?

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego wsparcia, będziesz mógł dopasować finansowanie do własnych potrzeb. Decyzję o przyznaniu leasingu dostaniesz praktycznie od ręki, ustalisz wysokość rat, a do tego odliczysz nawet pełny podatek VAT. 

Planując wziąć w leasing pojazdy użytkowe marki Iveco, nie musisz się ograniczać. Sfinansujesz w ten sposób praktycznie każdy nowy model dostępny na rynku, a więc m.in. Eurocargo, S-Way, Daily czy Stralis. Co więcej, jeśli tylko chcesz, możesz zdecydować się na auto tej marki pochodzące z rynku wtórnego. Oferujemy również leasing samochodów używanych Iveco.
Dotyczy to nawet kilkuletnich samochodów i jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, najlepiej już teraz wypełnij dostępny na stronie formularz.

Leasing Iveco - zalety

Możliwość sfinansowania nawet do 100% wartości pojazdu
Korzyści podatkowe, gdyż leasing zaliczysz jako koszt uzyskania przychodu
Brak wpłaty początkowej
Możliwość odliczenia do 100% podatku VAT, zależnie od sposobu eksploatacji auta

Modele aut dostępne w IVECO Leasingu

Oferujemy możliwość sfinansowania każdego modelu samochodu marki Iveco w różnych wersjach od ręki. W konfiguracji pojazdów do Twoich potrzeb, służą pomocą nasi specjaliści. 

iveco daily blue power

IVECO DAILY BLUE POWER

iveco daily furgon

IVECO DAILY FURGON

iveco daily podwozie z kabiną

IVECO DAILY PODWOZIE Z KABINĄ

iveco daily hi-matic

IVECO DAILY HI-MATIC

Iveco Daily – solidne auto dostawcze

Choć Iveco ma w swoim portfolio wiele ciekawych modeli, tak niewątpliwie najlepszą sławą cieszy się Iveco Daily. Czy wiesz, że pojawił się na rynku już w połowie lat 70 ubiegłego stulecia? Od razu zyskał ogromne grono fanów i po dziś dzień cieszy się dużą popularnością.

To stosunkowo lekkie auto dostawcze o DMC wynoszącym 7 ton. Jest chwalone przede wszystkim za funkcjonalność. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby można je było w dowolny sposób konfigurować i tym samym dopasowywać do konkretnych potrzeb.

Najnowsze Iveco Daily to model 4 już generacji, który swoją premierę miał w roku 2014. Od poprzednich różni się zarówno konstrukcją, jak i innym rozstawem osi oraz zaprojektowanym od zera układem zawieszenia. Co ważne, pojemność jego bagażnika można zwiększać lub zwiększać w zakresie od nieco ponad 7 do prawie 20 m3. Oprócz tego auto można znaleźć zarówno w wersji z napędem tylnym, jak i na 4 koła, świetnie sprawdzającym się w terenie.

iveco daily photo obraz 1
iveco daily obraz 3

Iveco Daily zastosowanie

Jeśli potrzebujesz auta dostawczego do firmy, zapewne zastanawiasz się, które będzie najlepsze. Oczywiście wszystko zależy od konkretnych potrzeb, ale niewątpliwie Iveco Daily można zaliczyć do pojazdów wyjątkowo uniwersalnych. Wiele osób docenia go za stosunkowo niskie koszty eksploatacji. Powszechnie uznaje się ten samochód również za bardzo niezawodny, nawet wtedy, gdy jest wyjątkowo intensywnie eksploatowany. Co warto dodać, dostępność części do niego jest doskonała, a i każdy serwis może z powodzeniem zając się jego naprawą.

Naturalnie mamy tutaj do czynienia z dużą swobodą w konfigurowaniu przestrzeni bagażowej. Z tego powodu sprosta oczekiwaniom zarówno firm kurierskich, jak i dostawców czy firm potrzebujących auta do przewozu ładunków na własny użytek.

Masz pytanie związane z leasingiem Iveco?
Nasi eksperci rozwieją twoje wątpliwości
i bezpłatnie pomogą wybrać najlepszy leasing.

IVECO – informacje o marce

Z całą pewnością większości osób marka Iveco kojarzy się z autami projektowanymi głównie z myślą o ciężkiej pracy i jak najbardziej jest to prawda. Oferuje przede wszystkim pojazdy użytkowe, które cieszą się dobrą opinią zarówno z racji ich funkcjonalności, jak i trwałości oraz stosunkowo niskich kosztów eksploatacji. Producent ten narodził się z połączenia marek FIAT (dział samochodów dostawczych), Alfa Romeo (pojazdy ciężarowe), OM, a także Magirus-Deutz AG (produkuje podwozia ciężarowe). To zrodziło pewną ciekawostkę, gdyż na początku działalność Iveco było sprzedawane nie tylko pod tą marką, ale także partnerów,
a więc na autach można było znaleźć różne logo, zależnie od kraju dystrybucji.

Dziś oczywiście firma ta działa już wyłącznie pod własnym szyldem i jest bardzo rozpoznawalna, szczególnie pośród przedsiębiorców. W jej ofercie można znaleźć cały przekrój aut użytkowych, od lekkich do bardzo ciężkich, cechujących się masą od 2 do nawet 40 ton DMC. Jesteś zainteresowany jednym z wielu modeli samochodów tego producenta. Jeśli zakupu dokonujesz na firmę, możesz wybrać bardzo atrakcyjne finansowanie – leasing! Aby znaleźć najlepszą, dopasowaną ofertę, już dziś wypełnij formularz na stronie i skorzystaj ze wsparcia specjalistów.

Leasing samochodów dostawczych Iveco

Czy wiesz, że leasingowanie tego samochodu dostawczego będzie bardzo proste? Wszystko przebiega na dokładnie takich samych zasadach, jak przy autach osobowych. Jeśli chcesz znaleźć najlepszy leasing, wypełnij i wyślij dostępny na stronie formularz. Dzięki temu zgłosisz się do specjalistów, którzy znajdą dla Ciebie odpowiednią ofertę i zaproponują wsparcie w wyborze.

W leasingu zazwyczaj możesz liczyć na minimum formalności w trakcie wnioskowania o finansowanie. Jeśli zgłosisz się do nas, możesz też dostać korzystną cenę Iveco Daily, jak i innych modeli pojazdów tej marki. Od lat współpracujemy z dealerami, dzięki czemu mamy dostęp do bardzo atrakcyjnych upustów.

 

Sprawdź też naszą ofertę na:

Iveco Leasing Kalkulator

Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora. Już dziś skorzystaj ze wsparcia naszego doradcy, który po kontakcie z Tobą zaprezentuje różne oferty i związane z nimi szczegóły. Wszystko to w wygodnej formie, bez wychodzenia z domu. Możemy Ci zapewnić finansowanie auta dostawczego praktycznie od ręki – przekonaj się o tym już dziś!

Iveco FAQ – sprawdź, co powinieneś wiedzieć o leasingu Iveco!

Dla przedsiębiorców planujących pierwszy raz skorzystać z leasingu finansowanie to może wyglądać dość tajemniczo.
Z tego powodu poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęstsze, związane z nim pytania.

Jak można sfinansować zakup samochodu marki Iveco?

Pojazdy tego producenta możesz kupić za gotówkę, skorzystać z kredytu bankowego lub finansowania oferowanego przez leasingodawcę. W przypadku umowy leasingowej, w której przedmiotem jest samochód, zwykle najlepszą opcja jest leasing operacyjny.

Kto w leasingu jest właścicielem auta?

Przez cały okres obowiązywania umowy pozostaje nim leasingodawca. W leasingu operacyjnym to on jest odpowiedzialny za odpisy amortyzacyjne. W opcji finansowej auto można zaliczyć do majątku firmy, a więc odpisów dokonuje leasingobiorca. Uzyskanie własności jest możliwe dopiero po spłaceniu ostatniej raty.

Jak uzyskać własność do leasingowanego auta?

W przypadku leasingu operacyjnego możesz zdecydować się na jego wykup, gdy spłacisz ostatnią ratę. Kwota transakcji jest ustalana przed podpisaniem umowy. W leasingu finansowym stajesz się właścicielem pojazdu automatycznie po jego zakończeniu.

Kto jest odpowiedzialny za rejestrację leasingowanego samochodu?

Zgodnie z polskimi przepisami, pojazd powinien być rejestrowany przez jego właściciela. W przypadku leasingu jest nim leasingodawca, a więc to on jest odpowiedzialny za rejestrację w urzędzie. W zdecydowanej większości przypadków leasingobiorca nie jest obciążany związanymi z tym kosztami.

Ile kosztuje leasing Iveco?

To zależy od tego, co zaproponuje konkretny leasingodawca. Pamiętaj, że podmioty takie pobierają prowizje. Dodatkowo niektóre firmy oferujące leasing ściśle współpracują z salonami samochodowymi. Dzięki temu kupując nowe Iveco, mogą mieć cenę niższą, niż Ty byłbyś w stanie uzyskać na własną rękę, co obniży koszty. Oczywiście pamiętaj, że w wielu przypadkach podpisanie umowy leasingowej wiąże się z wniesieniem czynszu inicjalnego. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kosztach leasingu, najlepiej wyślij formularz online i skorzystaj z pomocy ekspertów.

Na jak długo zawierana jest umowa leasingu?

Zazwyczaj minimalny okres to 6-12 miesięcy, natomiast górna granica jest w dużej mierze zależna od leasingodawcy. Nierzadko umowy, których przedmiotem jest samochód, podpisywane są na okres nawet 8 lat.