Vleasing.pl

Wniosek o pożyczkę

Najlepsze pożyczki w jednym miejscu. Złóż wniosek i pożyczka będzie Twoja! Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku.  Nie wierzysz? Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami.

Pożyczki zawieszone do odwołania. Przepraszamy. Jeśli posiadają Państwo zdolność kredytową, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na kredyt gotówkowy.
icon-2-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Pożyczka nawet do 50000 zł
icon-3-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Informacja o decyzji nawet w przeciągu 60 minut
icon-4-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Pożyczka w 100% online
icon-2-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Nie potrzebujemy zaświadczeń o dochodach
icon-6-ol42rfcorlud8tyih1r3yp5icpyktbtytjuaygjmus
Elastyczny okres spłaty

Jak długo czeka się na rozpatrzenie wniosku o pożyczkę?

Obecnie rozpatrywanie wniosków o pożyczkę odbywa się bardzo szybko. Może to potrwać od kilku minut do jednego dnia. Wynika to z błyskawicznej analizy danych przez firmę pożyczkową, która ma bezpośredni dostęp do baz informacyjnych. Jeśli otrzymamy pozytywną odpowiedź na wniosek pożyczkowy, zostaniemy poinformowani telefonicznie, mailowo lub poprzez SMS. Od razu zostanie wysłany przelew z pożyczoną kwotą, który dotrze do nas w ciągu jednego dnia roboczego.

Prosty proces przyznania gotówki

icon-7.png
Wypełniasz formularz

Trwa to zaledwie kilka minut

icon-8.png
Kontaktujemy się z Tobą

Z informacją o możliwości finansowania

icon-9.png
Zawierasz umowę

Gotówka nawet tego samego dnia na koncie

Masz pytanie związane z pożyczką?

Nigdy nie wysyłajmy wypełnionego wniosku, zanim dokładnie sprawdzimy poprawność danych. Niewielka pomyłka w dacie urodzenia, numerze PESEL lub adresie zamieszkania może być przyczyną odrzucenia wniosku. Oczywiście możemy wtedy złożyć go ponownie, lecz będziemy musieli znów czekać na decyzję i zmarnujemy czas. Warto więc czytać wypełnione dokumenty przed ich przesłaniem, by upewnić się, że nie zawierają literówek lub w inny sposób pomylonych danych.

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
  • -- wybierz sprawę --
  • Kredyt i pożyczki
  • Leasing
  • Ubezpieczenia
  • Inne
Field is required!
Field is required!

Aktualności

Blog z praktycznymi poradami, aktualnościami, raportami oraz analizami z dziedziny finansów

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Każda pożyczka wiąże się ze złożeniem wniosku. Jest on dokumentem, bez którego nie otrzymamy pieniędzy. Wypisujemy w nim swoje dane osobowe, adresowe i kontaktowe, a także wysokość swoich wydatków i dochodów. Dzięki temu bank lub firma pożyczkowa zna naszą sytuację materialną i może wykorzystać te informacje do oceny naszej zdolności kredytowej. W niektórych przypadkach możemy pożyczki nie otrzymać – każdy pożyczkodawca posiada własne wymagania wobec klientów.

Jeśli wniosek zostanie wypełniony poprawnie i spełnimy wszystkie warunki do otrzymania pożyczki, musimy odczekać pewien czas na rozpatrzenie wniosku. Złożyć go można w placówce firmy pożyczkowej albo przez Internet. Przyjrzyjmy się sytuacjom, w których decyzja będzie negatywna – warto wiedzieć z wyprzedzeniem, czy mamy szanse na przyznanie pożyczki.

Niedopełnienie weryfikacji klienta

Poprawna weryfikacja pożyczkobiorcy jest konieczna w przypadku wniosków internetowych. Firma ustala sposób potwierdzenia tożsamości klienta. Może się to odbyć poprzez przelew niewielkiej sumy na konto firmy, która następnie porównuje dane nadawcy przelewu z informacjami zawartymi we wniosku. Niedopełniona procedura weryfikacyjna skutkuje jego odrzuceniem.

Nieuregulowane zadłużenie odnotowane w rejestrach

Firmy często odmawiają udzielenia pożyczki osobom, które już są zadłużone w banku lub instytucji pozabankowej. Informacje o klientach pozyskują z Biur Informacji Gospodarczej, takich jak ERIF, KRD czy InfoMonitor. Dane o nieuregulowanych zobowiązaniach dostępne są także w Związku Banków Polskich oraz w Ogólnopolskim Biurze Informacji Kredytowej.

Korzystając z tych źródeł, firma pożyczkowa sprawdza, czy potencjalny klient będzie zdolny do spłaty nowej pożyczki. Zwiększenie jego zadłużenia byłoby ryzykowne dla pożyczkodawcy, który mógłby nie otrzymać zwrotu pieniędzy, oraz dla samego klienta.