Vleasing.pl

PKO Leasing

PKO Leasing to wiodący leasingodawca w Polsce, oferujący szeroką gamę usług finansowych dla przedsiębiorców. Poniżej przedstawiamy ofertę PKO Leasing, wyjaśniamy proces ubiegania się o leasing, a także opinie o tym leasingodawcy.

pko leasing obraz 1

Co finansuje PKO?

Firma zazwyczaj finansuje leasingiem poniższe środki trwałe:

Opinia o PKO Leasing

PKO Leasing to godny zaufania i doświadczony leasingodawca, który oferuje atrakcyjne warunki finansowania dla polskich przedsiębiorstw. Warto rozważyć współpracę z tą firmą w celu zyskania elastycznych i konkurencyjnych rozwiązań leasingowych, które pozwolą na rozwój Twojego biznesu.

Informacje o PKO Leasing

PKO Leasing Spółka Akcyjna
Al. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza 20
93-281 Łódź
NIP: 7251735694
KRS: 0000022886
REGON: 472191767

PKO Leasing posiada swoje oddziały na terenie całej polski, z prawie 130 placówkami.
Szczegółowe informacje o lokalizacjach oddziałów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej PKO Leasing.

Myślisz o leasingu w PKO Leasing?

Wypełnij nasz wniosek o leasing, a otrzymasz indywidualną ofertę bezpośrednio od PKO Leasing, a także, w celu porównania, propozycje od innych dostawców usług leasingowych. Twoje zapytanie zostanie przekierowane do najbardziej efektywnych konsultantów w naszej firmie. W Vleasing.pl oferujemy pomoc w analizie propozycji oraz warunków umowy, jak również wsparcie przez cały okres leasingu i po jego zakończeniu.

Proces przyznania finansowania w PKO Leasing

Każda firma leasingowa posiada podobny proces, w tym i również PKO Leasing nie odbiega od tych norm. Aby ubiegać się o leasing w PKO Leasing, należy wykonać następujące kroki:

Często do zawarcia umowy wymagane jest również ubezpieczenie przedmiotu. Pamiętaj, że przedmiot możesz ubezpieczyć w firmie zewnętrznej. Przed podpisaniem umowy o ubezpieczenie, zawsze przeczytaj warunki ubezpieczenia.

Dla kogo oferta PKO Leasing jest dostępna?

Oferta PKO Leasing jest skierowana do przedsiębiorców, zarówno mikro, małych i średnich firm, jak również dużych korporacji. Firma wspiera różnorodne branże, dostarczając finansowanie w postaci leasingu czy pożyczek na zakup różnych rodzajów środków trwałych, takich jak samochody, maszyny, sprzęt komputerowy czy nieruchomości. W związku z elastycznością oferowanych produktów i usług, PKO Leasing jest dostępny dla szerokiego spektrum klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą.