Vleasing.pl

Ubezpieczenia

Nasza firma oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, zaprojektowanych z myślą o zabezpieczeniu różnych aspektów Twojego życia i działalności. Od ubezpieczeń komunikacyjnych, przez ubezpieczenia majątkowe, aż po ubezpieczenia zdrowotne i na życie – u nas znajdziesz kompleksowe rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jak wygląda zakup ubezpieczenia?

KROK 1

Wybierz ubezpieczenie i wypełnij formularz

Wypełnij formularz dotyczący Twoich potrzeb i wymagań.

KROK 2

W przeciągu 24h przygotujemy ofertę

Nasz agent dopasuje zakres ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb klienta i przygotuje najlepszą ofertę.

KROK 3

Akceptacja umowy

Nasz agent pomoże we wszystkich formalnościach oraz wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU).

KROK 4

Polisa na maila

Po akceptacji umowy, wysyłamy polisę naszym klientom na adres e-mail. Na prośbę możemy wysłać również kopię na adres korespondencyjny.

Nasza oferta ubezpieczeń

Poniżej znajdziesz naszą pełną ofertę na ubezpieczenia.

Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne dzielą się na dwa rodzaje: obowiązkowe i dobrowolne.

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) musi zawrzeć każdy posiadacz pojazdu z chwilą zarejestrowania pojazdu, przed dopuszczeniem pojazdu do ruchu. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej służy zaspokojeniu roszczeń kierowcy pojazdu, z którym pojazd ubezpieczony ma kolizję lub wypadek. 

Ubezpieczenie dobrowolne (AC) stanowi ochronę dla samego posiadacza pojazdu, który może naprawić uszkodzenia na koszt ubezpieczyciela. 

Ubezpieczenie majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe to zarówno ubezpieczenia domów, mieszkań, jak i ruchomości, które znajdują się w posiadaniu ubezpieczonego. W zależności od preferencji, Ubezpieczający może wykupić ubezpieczenie od wszystkich ryzyk (tzw. „Allrisk”) lub ryzyk nazwanych. Poszczególne Towarzystwa Ubezpieczeniowe dokładnie określają jakie to ryzyka. Możliwe są również rozszerzenia stanowiące ochronę dla innych budowli znajdujących się na terenie posesji, szklanych elementów, a przede wszystkim dla samych właścicieli oraz ich bliskich, mieszkających razem z nimi.

Zabezpieczamy się oczywiście także na wypadek poważnej choroby, której leczenie będzie wymagało ogromnych nakładów finansowych (na przykład rak). Z drugiej strony mamy wspomniane wcześniej ubezpieczenie majątkowe, które głównie dotyczy naszego dobytku, choć nie tylko. Chronimy w ten sposób przede wszystkim domy i mieszkania, ale także na przykład samochody wykupując AC. Skupimy się jednak na nieruchomościach, gdyż to one prezentują sobą największą wartość.
leasing dla nowych firm miniaturka

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenia firmowe mogą obejmować zarówno mienie firmy (budynki, lokale, maszyny i urządzenia), pracowników czy odpowiedzialność cywilną z tytułu prowadzenia działalności. Chociaż ubezpieczenie tego rodzaju jest dobrowolne, coraz częściej staje się mimowolnym obowiązkiem przy zawieraniu umów handlowych, czy ubieganiem się o wykonanie zamówień publicznych. W zależności od charakteru prowadzonej działalności, zakres ubezpieczenia może być dowolnie rozszerzany za pomocą dodatkowych klauzul.

Ubezpieczenie turystyczne

Chociaż biura turystyczne są zobligowane do ubezpieczenia swoich podopiecznych, to sumy gwarancyjne zazwyczaj sprowadzają się do minimum i w przypadku poważnych wypadków mogą nie pokryć wszystkich kosztów leczenia.

Ubezpieczenie turystyczne stanowi dodatkową ochronę w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Jest dostępne zarówno dla wyjeżdżających zagranicę, jak i podróżujących po kraju

leasing maszyn rolniczych

Ubezpieczenia rolne

Ubezpieczenia rolne są ubezpieczeniami obowiązkowymi dla rolników posiadających łączny areał powierzchni uprawnej przekraczający 1ha, podlegający w całości bądź części opodatkowaniu podatkiem rolnym. Przedmiot ubezpieczenia stanowią nie tylko odpowiedzialność cywilna rolnika (OC rolnika), ale również budynki, maszyny oraz pojazdy wchodzące w skład gospodarstwa rolnego (np ciągniki rolnicze). Podstawą prawną w zakresie obowiązkowych ubezpieczeń rolnych jest ustawa z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (tekst jednolity z dnia 8 lutego 2013 r. Dz.U. z 2013 r., poz. 392).

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie stanowi dodatkowe zabezpieczenie w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich nagłe zachorowanie, trwały uszczerbek na zdrowiu, czy śmierć. Ochroną objęty jest nie tylko ubezpieczony, ale również jego bliscy, którzy w momencie wypadku otrzymują odpowiednie wsparcie finansowe. Polisa na życie może być także doskonałym sposobem na zabezpieczenie przyszłości – dopełnieniem emerytury i zapewnieniem dostatniego życia po zakończeniu pracy zawodowej.

Ubezpieczenie samochodu

Nasza firma oferuje kompleksowe ubezpieczenie samochodu. Znajdziesz u nas ofertę na ubezpieczenia OC, ubezpieczenia AC, jak i będziesz miał możliwość dokupienia dodatkowego ubezpieczenia jak np. Assistance, NNW i inne. Sprawdź naszą ofertę. 

Ubezpieczenie ciągnika siodłowego

Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, dlaczego za pojazd ciężarowy musisz płacić nawet kilkukrotnie więcej za ubezpieczenie, niż za auto osobowe. Wiele osób za jedną polisę na ubezpieczenie ciągnika siodłowego potrafią wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych. Nie przepłacaj za ubezpieczenie, tym bardziej jeśli chodzi o samo OC. Zakres ubezpieczenia jest zawsze taki sam!

ubezpieczenie motocykla obrazek 1

Ubezpieczenie motocykla i skutera

Posiadasz jednoślad i chciałbyś go ubezpieczyć za rozsądne pieniądze? W zasadzie, ubezpieczenie motocykla, czy też skutera, nie różni się od ubezpieczenia samochodu. Zasady są takie same. Warto mimo wszystko, nie przepłacać za ubezpieczenie. 

Dbamy o terminy Twoich polis
Wybieramy najlepszą ofertę
Żadnych niechcianych telefonów

Najlepsze ubezpieczenia

Nie znalazłeś oferty na przedmiot, który chciałbyś sfinansować?
Wypełnij nasz formularz, leasingujemy to, czego nikt inny nie leasinguje.

TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWE

Współpracujemy tylko z najlepszymi,
sprawdzonymi partnerami ubezpieczeniowymi

Allianz
Axa Direct
Compensa
Ergo hestia
Generali Group
Wiener
InterRisk
HDI
LINK4
You can drive
MTU
Proama
Uniqa
PZU
Warta