Vleasing.pl

Kredyt dla firm

Wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytu dla firmy. 
Nie wierzysz? Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami.

Adres e-mail: (*)
Field is required!
Wybierz kwotę kredytu
To pole jest wymagane
Numer telefonu:
Field is required!
Okres spłaty:
To pole jest wymagane
Imię i nazwisko: (*)
To pole jest wymagane
NIP firmy: (*)
To pole jest wymagane
Uwagi:
Field is required!
Field is required!
icon-2-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Kredyt firmowy nawet do 200000 zł
icon-3-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Szybka możliwość uzyskania gotówki
icon-4-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Elastyczne warunki kredytu
icon-6-ol42rfcorlud8tyih1r3yp5icpyktbtytjuaygjmus
Elastyczny okres kredytowania

Jak wygląda proces przyznania kredytu firmowego

icon-7.png
Wypełniasz formularz

Pamiętaj o wypełnieniu wszystkich ważnych danych, takich jak dane kontaktowe, okres kredytu, kwota kredytu. 

icon-8.png
Kontaktujemy się z Tobą

Na wskazany adres e-mail, przedstawiamy najlepszą ofertę banku lub instytucji pożyczkowej.

Kompletujesz dokumenty

Pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów do umowy oraz pomagamy przez cały okres uzyskiwania finansowania.

icon-9.png
Odbierasz gotówkę

Po podpisaniu umowy, przelew zostanie wysłany na konto wskazane w umowie.

Masz pytania związane z kredytem dla firm?

Kredyt dla firm to dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujemy dodatkowych środków na prowadzenie, rozwój i modernizację przedsiębiorstwa. Jeśli jednak firma ma duże kłopoty finansowe i grozi jej upadek, kolejne zobowiązanie może wyrządzić więcej szkód niż pożytku. Decyzję o zaciągnięciu kredytu zawsze trzeba podejmować rozsądnie, najlepiej po konsultacji z doradcą finansowym. 

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
  • -- wybierz sprawę --
  • Kredyt i pożyczki
  • Leasing
  • Ubezpieczenia
  • Inne
Field is required!
Field is required!

Aktualności

Blog z praktycznymi poradami, aktualnościami, raportami oraz analizami z dziedziny finansów

Vleasing – oferta kredytów dla firm

Przedsiębiorcy mogą szukać pomocy u Vleasing. Pomagamy dobrać najkorzystniejsze pożyczki i kredyty dla firm, biorąc pod uwagę ich aktualne potrzeby i długoterminowe plany. Dodatkowe środki mogą być konieczne, by wykorzystać cały potencjał firmy i zwiększyć jej konkurencyjność. Oferta dla przedsiębiorstw obejmuje wszystkie podstawowe formy finansowania działalności gospodarczej.

Kredyt firmowy

Pojęcie kredytu firmowego obejmuje pomoc finansową dla osób rozpoczynających działalność oraz na dalszym etapie funkcjonowania firmy. 

Kredyt obrotowy przeznacza się na podstawową, bieżącą działalność firmy. Z jego pomocą m.in. wypłaca się wynagrodzenia, dokonuje rozliczeń podatkowych i pokrywa koszty administracyjne.
Obrotówki są popularne wśród dużych i średnich przedsiębiorstw, które chcą podnieść swoją płynność finansową i rozszerzyć działalność. Oczekując na spłatę należności przez kontrahentów i inne zamrożone pieniądze, dzięki kredytowi nie pozostaną bez środków w obrocie.
Okres spłaty kredytu obrotowego wynosi zazwyczaj 1-3 lat. Jest to więc kredyt krótkoterminowy. Może mieć postać czasowego, maksymalnego limitu zadłużenia przyznanego na rachunku bieżącym firmy albo zwykłego zobowiązania rozłożonego na raty.

Kredyt gotówkowy

Jednym z najpopularniejszych rodzajów pożyczki jest kredyt gotówkowy, z którego mogą korzystać osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa.

Kredyt gotówkowy nie wymaga określenia celu i może być przeznaczony na dowolną inwestycję, bez posiadania wkładu własnego.
Aby otrzymać kredyt gotówkowy, często wymagany jest określony czas działalności firmy (zwykle przynajmniej rok). Skrócenie tego czasu może wiązać się z dodatkowymi warunkami.
Do spłaty kredytu gotówkowego (w całości lub rozłożonego na raty) wykorzystuje się bieżące przychody firmy. Oprocentowanie i całkowity koszt takiego kredytu bywają dość wysokie.

Kredyt samochodowy

Prowadzenie działalności gospodarczej często wymaga posiadania sprawnego samochodu firmowego, który będzie użytkowany wyłącznie na potrzeby przedsiębiorstwa. Jego koszt można pokryć, podpisując umowę o kredyt samochodowy.

Kredyt samochodowy można zaciągnąć na pojazd używany lub nowy. Nie musi to być samochód osobowy – można pokryć w ten sposób np. koszt maszyn rolniczych lub ciężarówek.
Od kredytobiorcy zwykle oczekuje się wkładu własnego, lecz istnieją oferty bez tego wymogu.
Okres kredytowania może trwać nawet 10 lat, a uregulowanie zobowiązania polega na spłacie comiesięcznych rat kapitałowo-odsetkowych.

Kredyt dla małej firmy

Niewielkie przedsiębiorstwa mają mniejsze możliwości, jeśli chodzi o kredyty dla firm. Na rynku istnieją specjalne oferty kredytów dla małych biznesów, które zapewniają im środki na inwestycje potrzebne do rozwoju.

Kredyt dla małej firmy przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które zatrudniają corocznie poniżej 50 pracowników i generują roczne obroty niższe niż 10 mln euro.
Dostępne są inwestycyjne, obrotowe, odnawialne i konsolidacyjne kredyty dla małych firm. Oferta jest więc taka sama, jak dla większych przedsiębiorstw; różne mogą być jednak warunki umowy kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny

Jeśli przedsiębiorca potrzebuje kilku kredytów jednocześnie, może ubiegać się o kredyt konsolidacyjny, łączący różne zobowiązania w jedno.

Mówi się, że kredyt konsolidacyjny to połączenie kilku kredytów gotówkowych lub hipotecznych w celu ułatwienia spłaty i zmniejszenia wysokości miesięcznej raty.
W rzeczywistości różne kredyty i pożyczki nie są scalane, lecz udzielany jest jeden kredyt na pokrycie ich wszystkich. Kredytodawca przejmuje obowiązek ich spłaty, jednocześnie nakładając na klienta nowe, pojedyncze zobowiązanie wobec siebie.
Kredyt konsolidacyjny ułatwi kontrolę nad zobowiązaniami firmy i wydłuży okres ich spłaty, dzięki czemu przedsiębiorstwo może utrzymać płynność finansową.

Pożyczki dla firmy

Jeśli przedsiębiorca potrzebuje niewielkiej gotówki i interesuje go szybki zastrzyk gotówki, z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe. Instytucje pozabankowe oferują przedsiębiorcom nawet do 100000 zł gotówki na dowolny cel. Do otrzymania pożyczki dla firm wystarczą podstawowe dokumenty dotyczące działalności. 

Najlepszy kredyt dla firm w 2020 roku

Nie wiesz, w którym banku wziąć najbardziej korzystny kredyt dla firmy? Skontaktuj się z naszym specjalistą, wybierz okres kredytu, cel kredytu oraz kwotę, a nasz specjalista przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę dostępną na rynku. Finansowanie z Vleasing jest proste i bezpieczne!

Finansowanie dla firm

Działalność gospodarcza opiera się na ciągłym rozwoju. Firmy nieustannie inwestują w nowe rozwiązania, poszerzają zakres i obszar działalności oraz rekrutują pracowników. Aby to wszystko było możliwe, przedsiębiorcy muszą dysponować dużymi środkami pieniężnymi. Obecnie trudno jest rozwijać firmę bez pożyczek. Dużą popularność zyskał więc kredyt dla firm, który może pokrywać codzienne wydatki przedsiębiorstwa lub wspomóc konkretną inwestycję.

Na co można przeznaczyć kredyt dla firm?

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z mnóstwem zobowiązań – trzeba opłacać lokale, odprowadzać podatki, płacić świadczenia i daniny. Kredyty dla firm są bardzo pomocne w terminowym uregulowaniu wszystkich opłat. To także dobra podpora dla długoterminowych planów, realizowanych przez wiele miesięcy lub lat. Kredyt daje pewność, że nie zabraknie nam środków na wprowadzenie wizji w życie. Niektóre kredyty dla firm są przeznaczone do realizacji określonych celów, np. spłatę zobowiązań wobec ZUS i US, czy też finansowanie bieżącej działalności. Większość kredytów gotówkowych można dostać bez wskazania, na co je wykorzystamy, a więc mogą być przeznaczone na dowolny cel.

Na jakie cele przeznaczyć kredyt dla firm?

Możliwości inwestowania pieniędzy pozyskanych z kredytu dla firm są niemal nieograniczone. Oto najważniejsze, nad którymi warto się zastanowić, prowadząc działalność gospodarczą:

● zakup, wymiana i udoskonalenie maszyn produkcyjnych,

● modernizacja linii produkcyjnych

● remonty biur i lokali w celu lepszego przystosowania do rodzaju pracy lub zwiększenia komfortu pracowników

● zakup sprzętu: mebli, sejfów, urządzeń elektronicznych, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, niszczarek, urządzeń do laminowania, wyposażenia firmowej kuchni oraz specjalistycznego sprzętu

● zakup pojazdów dostawczych i osobowych, unowocześnienie floty samochodowej

● organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników, aby podnieść kwalifikacje całej kadry

● zakup licencji na niezbędne oprogramowanie.

Przedsiębiorstwo, które dysponuje nowoczesnym sprzętem i dba o jego funkcjonalność, zajmie lepszą pozycję na rynku, niż firmy z przestarzałymi lub rzadko serwisowanymi maszynami. Rozwijająca się firma powinna być na bieżąco z postępem technologii i nieustannie poszerzać obszar swojego działania, w czym pomogą wyżej wymienione inwestycje. Kredyt inwestycyjny jest również często tożsamy z kredytem dla firm.

Kredyt dla nowych firm – jak dostać?

Firmy leasingowe oferują kredyty dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od tego, jak długo działają na rynku. Wyróżniamy specjalne kredyty dla nowych firm bez zabezpieczeń, dzięki czemu można wesprzeć działalność o krótkiej historii i niewielkim majątku. Kredyt bez zabezpieczeń zakłada, że nie jest wymagane posiadanie dóbr (np. nieruchomości lub pojazdów), a jedynie udokumentowane dochody. Ich wysokość zadecyduje o akceptacji wniosku i maksymalnej kwocie kredytu. Sprawdź też: leasing dla nowych firm

Kredyt bez BIK na firmę – opcja dla zadłużonych

Większość kredytów dla firm udzielanych jest z uwzględnieniem historii kredytowej przedsiębiorstwa. Jeśli w przeszłości wystąpiły trudności w terminowej spłacie zobowiązań, w Biurze Informacji Kredytowej znajduje się odpowiedni zapis. Wysoka kwota zadłużenia lub długie zaległości w uregulowaniu składki mogą sprawić, że bank automatycznie odrzuci wniosek o kredyt firmowy. Na szczęście przedsiębiorstwa, które przeszły kryzys, nie są skreślone z listy potencjalnych pożyczkobiorców. Mogą skorzystać z kredytu bez BIK, oferowanego przez firmy pożyczkowe.

Istotą kredytów dla zadłużonych przedsiębiorstw jest liberalne podejście do przeszłych zobowiązań i ograniczona weryfikacja klienta. Zamiast historii w BIK zwracają uwagę na inne dane, które mogą świadczyć na korzyść lub niekorzyść firmy: zdolność kredytową, zabezpieczenia i płynność finansową. Zależnie od indywidualnej sytuacji, można nawet otrzymać kredyt dla firm bez BIK i zabezpieczeń. Aby poznać swoje możliwości, prowadzący działalność gospodarczą może skorzystać z usług doradcy kredytowego. W większości przypadków udaje się dobrać zadowalający produkt, jednak należy uważać na całkowity koszt kredytu. Powinien być jak najniższy, nawet jeśli miesięczna rata wyniesie więcej.

Czym cechuje się kredyt firmowy bez zaświadczeń?

Udzielanie kredytów bankowych wiąże się z długą i szczegółową procedurą. Banki wymagają bowiem różnych dokumentów, wykorzystywanych do sprawdzenia zdolności kredytowej klienta, w tym zaświadczenia o dochodach. Z kolei kredyty dla firm bez zaświadczeń opierają się na oświadczeniu napisanym przez wnioskodawcę, dzięki czemu formalności są uproszczone. Kredytodawca może wymagać pozaurzędowych dokumentów, takich jak wyciąg z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Wniosek o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń zostanie rozpatrzony bardzo szybko dzięki minimalnej dokumentacji do zweryfikowania. To dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego, by pokryć aktualne wydatki. Kredyt na firmę bez zaświadczeń ma długi okres spłaty, a wysokość rat kapitałowo-odsetkowych zależy od możliwości finansowych przedsiębiorstwa.

Jakie są szanse otrzymania kredytu dla firmy?

Chociaż na rynku produktów finansowych jest coraz więcej ofert, z każdym rokiem coraz trudniej otrzymać finansowanie działalności gospodarczej. Formalności są skomplikowane, weryfikacja klientów wnikliwa, a odmowy udzielenia kredytu bardzo częste. Kuszące promocje w bankach nie są osiągalne dla wszystkich, a jeśli jakaś instytucja przyzna nam kredyt, warunki mogą okazać się nieatrakcyjne.

Wnioski przedsiębiorców są odrzucane ze względu na zbyt niskie dochody, krótki staż firmy, jej formę prawną lub nawet branżę. Powstaje błędne koło – żeby się rozwinąć, firma potrzebuje zadowalającego kredytu o niskim oprocentowaniu i długim okresie kredytowania. Jak może jednak zwiększyć swoje dochody i działać długoterminowo, jeśli nie otrzyma finansowania najważniejszych inwestycji?