Vleasing.pl

Kredyt dla firm

Prowadzisz firmę i potrzebujesz dodatkowego finansowania, aby rozwinąć swój biznes? Kredyt dla firm to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą inwestować w rozwój, zwiększać swoje możliwości i realizować nowe projekty. Oferujemy elastyczne warunki, szybki proces decyzyjny i profesjonalne wsparcie, aby pomóc Ci osiągnąć sukces.

Kwota kredytu nawet do 500 000 zł
Elastyczny okres kredytowania od 6 do 12 lat
 0% prowizji za udzielenie kredytu

Wyślij zapytanie o kredyt dla firm

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić szczegóły oferty i odpowiedzieć na Twoje pytania.

1. Informacje o kredycie

Adres e-mail: (*)
Field is required!
Wybierz kwotę kredytu
To pole jest wymagane
Numer telefonu: (*)
To pole jest wymagane
Okres spłaty:
To pole jest wymagane

2. Dane kontaktowe

Imię i nazwisko: (*)
To pole jest wymagane
NIP firmy: (*)
To pole jest wymagane
Uwagi:
Field is required!
Field is required!

Czym jest kredyt dla firm?

Jest to rodzaj zobowiązania, które służy na pokrycie finansowych potrzeb związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, dlatego środki pozyskane przy jego pomocy nie mogą zostać przeznaczone na wydatki prywatne. Jeżeli przedsiębiorca potrzebuje środków na cele niezwiązane z firmą, może skorzystać z oferty zwykłego kredytu gotówkowego.

Kredyt dla firm jest dostępny praktycznie w każdym banku i w porównaniu z kredytem konsumenckim, posiada wysokie maksymalne kwoty zobowiązania. Ten rodzaj kredytu występuje w kilku formach, których różnice polegają między innymi na długości okresu spłaty, ilością niezbędnych formalności oraz celem, na jaki mogą zostać przeznaczone środki.

kredyt dla małej firmy

Jak wygląda proces przyznania kredytu firmowego?

1. Wypełniasz formularz

Pamiętaj o wypełnieniu wszystkich ważnych danych, takich jak dane kontaktowe, okres kredytu, kwota kredytu. 

2. Kontaktujemy się z Tobą

Na wskazany adres e-mail, przedstawiamy najlepszą ofertę banku lub instytucji pożyczkowej.

3. Kompletujesz dokumenty

Pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów do umowy oraz pomagamy przez cały okres uzyskiwania finansowania.

4. Odbierasz gotówkę

Po podpisaniu umowy, przelew zostanie wysłany na konto wskazane w umowie.

Vleasing – oferta kredytów dla firm

Przedsiębiorcy mogą szukać pomocy u Vleasing. Pomagamy dobrać najkorzystniejsze pożyczki i kredyty dla firm, biorąc pod uwagę ich aktualne potrzeby i długoterminowe plany. Dodatkowe środki mogą być konieczne, by wykorzystać cały potencjał firmy i zwiększyć jej konkurencyjność. Oferta dla przedsiębiorstw obejmuje wszystkie podstawowe formy finansowania działalności gospodarczej.

Kredyt firmowy

Pojęcie kredytu firmowego obejmuje pomoc finansową dla osób rozpoczynających działalność oraz na dalszym etapie funkcjonowania firmy. 

Kredyt obrotowy przeznacza się na podstawową, bieżącą działalność firmy. Z jego pomocą m.in. wypłaca się wynagrodzenia, dokonuje rozliczeń podatkowych i pokrywa koszty administracyjne.
Obrotówki są popularne wśród dużych i średnich przedsiębiorstw, które chcą podnieść swoją płynność finansową i rozszerzyć działalność. Oczekując na spłatę należności przez kontrahentów i inne zamrożone pieniądze, dzięki kredytowi nie pozostaną bez środków w obrocie.
Okres spłaty kredytu obrotowego wynosi zazwyczaj 1-3 lat. Jest to więc kredyt krótkoterminowy. Może mieć postać czasowego, maksymalnego limitu zadłużenia przyznanego na rachunku bieżącym firmy albo zwykłego zobowiązania rozłożonego na raty.

Kredyt gotówkowy

Jednym z najpopularniejszych rodzajów pożyczki jest kredyt gotówkowy, z którego mogą korzystać osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa.

Kredyt gotówkowy nie wymaga określenia celu i może być przeznaczony na dowolną inwestycję, bez posiadania wkładu własnego.
Aby otrzymać kredyt gotówkowy, często wymagany jest określony czas działalności firmy (zwykle przynajmniej rok). Skrócenie tego czasu może wiązać się z dodatkowymi warunkami.
Do spłaty kredytu gotówkowego (w całości lub rozłożonego na raty) wykorzystuje się bieżące przychody firmy. Oprocentowanie i całkowity koszt takiego kredytu bywają dość wysokie.

Kredyt samochodowy

Prowadzenie działalności gospodarczej często wymaga posiadania sprawnego samochodu firmowego, który będzie użytkowany wyłącznie na potrzeby przedsiębiorstwa. Jego koszt można pokryć, podpisując umowę o kredyt samochodowy.

Kredyt samochodowy można zaciągnąć na pojazd używany lub nowy. Nie musi to być samochód osobowy – można pokryć w ten sposób np. koszt maszyn rolniczych lub ciężarówek.
Od kredytobiorcy zwykle oczekuje się wkładu własnego, lecz istnieją oferty bez tego wymogu.
Okres kredytowania może trwać nawet 10 lat, a uregulowanie zobowiązania polega na spłacie comiesięcznych rat kapitałowo-odsetkowych.

Kredyt dla małej firmy

Niewielkie przedsiębiorstwa mają mniejsze możliwości, jeśli chodzi o kredyty dla firm. Na rynku istnieją specjalne oferty kredytów dla małych biznesów, które zapewniają im środki na inwestycje potrzebne do rozwoju.

Kredyt dla małej firmy przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które zatrudniają corocznie poniżej 50 pracowników i generują roczne obroty niższe niż 10 mln euro.
Dostępne są inwestycyjne, obrotowe, odnawialne i konsolidacyjne kredyty dla małych firm. Oferta jest więc taka sama, jak dla większych przedsiębiorstw; różne mogą być jednak warunki umowy kredytowej.

Kredyt konsolidacyjny

Jeśli przedsiębiorca potrzebuje kilku kredytów jednocześnie, może ubiegać się o kredyt konsolidacyjny, łączący różne zobowiązania w jedno.

Mówi się, że kredyt konsolidacyjny to połączenie kilku kredytów gotówkowych lub hipotecznych w celu ułatwienia spłaty i zmniejszenia wysokości miesięcznej raty.
W rzeczywistości różne kredyty i pożyczki nie są scalane, lecz udzielany jest jeden kredyt na pokrycie ich wszystkich. Kredytodawca przejmuje obowiązek ich spłaty, jednocześnie nakładając na klienta nowe, pojedyncze zobowiązanie wobec siebie.
Kredyt konsolidacyjny ułatwi kontrolę nad zobowiązaniami firmy i wydłuży okres ich spłaty, dzięki czemu przedsiębiorstwo może utrzymać płynność finansową.

Pożyczki dla firmy

Jeśli przedsiębiorca potrzebuje niewielkiej gotówki i interesuje go szybki zastrzyk gotówki, z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe. Instytucje pozabankowe oferują przedsiębiorcom nawet do 100000 zł gotówki na dowolny cel. Do otrzymania pożyczki dla firm wystarczą podstawowe dokumenty dotyczące działalności. 

Masz pytania związane z kredytem dla firm?

Decyzję o zaciągnięciu kredytu zawsze trzeba podejmować rozsądnie, najlepiej po konsultacji z doradcą finansowym. Zapraszamy do kontaktu!

1. Dane kontaktowe

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
  • -- wybierz sprawę --
  • Kredyt i pożyczki
  • Leasing
  • Ubezpieczenia
  • Inne
Field is required!
Field is required!
starszy specjalista ds ubezpieczen

Kredyt dla firm – FAQ

Masz pytania dotyczące kredytu dla firm? Sprawdź nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach finansowania dla Twojego biznesu i szczegółach oferty. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami!

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z mnóstwem zobowiązań – trzeba opłacać lokale, odprowadzać podatki, płacić świadczenia i daniny. Kredyty dla firm są bardzo pomocne w terminowym uregulowaniu wszystkich opłat. To także dobra podpora dla długoterminowych planów, realizowanych przez wiele miesięcy lub lat. Kredyt daje pewność, że nie zabraknie nam środków na wprowadzenie wizji w życie. Niektóre kredyty dla firm są przeznaczone do realizacji określonych celów, np. spłatę zobowiązań wobec ZUS i US, czy też finansowanie bieżącej działalności. Większość kredytów gotówkowych można dostać bez wskazania, na co je wykorzystamy, a więc mogą być przeznaczone na dowolny cel.

Możliwości inwestowania pieniędzy pozyskanych z kredytu dla firm są niemal nieograniczone. Oto najważniejsze, nad którymi warto się zastanowić, prowadząc działalność gospodarczą:

● zakup, wymiana i udoskonalenie maszyn produkcyjnych,

● modernizacja linii produkcyjnych

● remonty biur i lokali w celu lepszego przystosowania do rodzaju pracy lub zwiększenia komfortu pracowników

● zakup sprzętu: mebli, sejfów, urządzeń elektronicznych, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, niszczarek, urządzeń do laminowania, wyposażenia firmowej kuchni oraz specjalistycznego sprzętu

● zakup pojazdów dostawczych i osobowych, unowocześnienie floty samochodowej

● organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników, aby podnieść kwalifikacje całej kadry

● zakup licencji na niezbędne oprogramowanie.

Przedsiębiorstwo, które dysponuje nowoczesnym sprzętem i dba o jego funkcjonalność, zajmie lepszą pozycję na rynku, niż firmy z przestarzałymi lub rzadko serwisowanymi maszynami. Rozwijająca się firma powinna być na bieżąco z postępem technologii i nieustannie poszerzać obszar swojego działania, w czym pomogą wyżej wymienione inwestycje. Kredyt inwestycyjny jest również często tożsamy z kredytem dla firm.

Firmy leasingowe oferują kredyty dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od tego, jak długo działają na rynku. Wyróżniamy specjalne kredyty dla nowych firm bez zabezpieczeń, dzięki czemu można wesprzeć działalność o krótkiej historii i niewielkim majątku. Kredyt bez zabezpieczeń zakłada, że nie jest wymagane posiadanie dóbr (np. nieruchomości lub pojazdów), a jedynie udokumentowane dochody. Ich wysokość zadecyduje o akceptacji wniosku i maksymalnej kwocie kredytu. Sprawdź też: leasing dla nowych firm

Niekorzystna opinia firmy w Biurze informacji kredytowej może stanowić problem z uzyskaniem kredytu w banku. Istnieją co prawda zobowiązania, które nie wymagają zabezpieczeń, jednak i w tym przypadku decyzja należy do banku.

Jeżeli twoja firma aktualnie zmaga się z cięższą sytuacją finansową oraz w przeszłości miała problemy z terminową spłatą zobowiązań, skontaktuj się z naszymi doradcami – po bliższym zapoznaniu się z twoim problemem wypracujemy najlepsze rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa. Samodzielne próby uzyskania finansowania mogą się nie powieść, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Udzielanie kredytów bankowych wiąże się z długą i szczegółową procedurą. Banki wymagają bowiem różnych dokumentów, wykorzystywanych do sprawdzenia zdolności kredytowej klienta, w tym zaświadczenia o dochodach. Z kolei kredyty dla firm bez zaświadczeń opierają się na oświadczeniu napisanym przez wnioskodawcę, dzięki czemu formalności są uproszczone. Kredytodawca może wymagać pozaurzędowych dokumentów, takich jak wyciąg z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Wniosek o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń zostanie rozpatrzony bardzo szybko dzięki minimalnej dokumentacji do zweryfikowania. To dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego, by pokryć aktualne wydatki. Kredyt na firmę bez zaświadczeń ma długi okres spłaty, a wysokość rat kapitałowo-odsetkowych zależy od możliwości finansowych przedsiębiorstwa.

Chociaż na rynku produktów finansowych jest coraz więcej ofert, z każdym rokiem coraz trudniej otrzymać finansowanie działalności gospodarczej. Formalności są skomplikowane, weryfikacja klientów wnikliwa, a odmowy udzielenia kredytu bardzo częste. Kuszące promocje w bankach nie są osiągalne dla wszystkich, a jeśli jakaś instytucja przyzna nam kredyt, warunki mogą okazać się nieatrakcyjne.

Wnioski przedsiębiorców są odrzucane ze względu na zbyt niskie dochody, krótki staż firmy, jej formę prawną lub nawet branżę. Powstaje błędne koło – żeby się rozwinąć, firma potrzebuje zadowalającego kredytu o niskim oprocentowaniu i długim okresie kredytowania. Jak może jednak zwiększyć swoje dochody i działać długoterminowo, jeśli nie otrzyma finansowania najważniejszych inwestycji?

Nie da się ukryć, że rozwój firmy zależy głównie od ilości środków, którymi dysponuje przedsiębiorca. Przeważnie jednak same oszczędności są niewystarczające, szczególnie na początku kiedy zakładamy jednoosobową działalność gospodarczą. Dlatego z pomocą przychodzą kredyty dla firm, oferujące dodatkowe środki na różnego rodzaju inwestycje związane z przyszłością przedsiębiorstwa.

Kredyt jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów finansowania działalności, w tym związanych z nią opłat oraz planów, które planujemy zrealizować z bliższym lub dalszym czasie. Dostępność różnorodnych form kredytów sprawia, że o finansowanie starać się mogą zarówno przedsiębiorstwa z dłuższym, jak i krótszym stażem na rynku. Każda z form posiada jednak swoje własne warunki, które potencjalny kredytobiorca musi spełnić, aby uzyskać finansowanie, o które się ubiega.

Chociaż na stronie internetowej banku oraz w reklamach wszystko wydaje się proste, w rzeczywistości procedury związane z pozyskaniem finansowania wymagają wielu formalności. Niestety warto również podkreślić, że w wielu przypadkach przedsiębiorcy spotykają się z odmową udzielenia kredytu – wpływ na to może mieć wiele czynników, w tym między innymi krótki staż firmy, niskie dochody czy forma prawna. Przedsiębiorcy, którym udało się otrzymać pozytywną decyzję kredytową, często nie są jednak zadowoleni z warunków zaproponowanych przez bank. Przyczyną tego jest zazwyczaj zbyt niska kwota kredytu, krótki okres spłaty lub wysokie oprocentowanie.

Korzystając z pomocy naszych doradców, masz jednak możliwość uzyskania najtańszego kredytu dla swojej firmy. Kredyt to bez wątpienia dobre rozwiązanie w przypadku konieczności pozyskania dodatkowych środków, dlatego pomożemy ci w wyborze najbardziej korzystnej opcji finansowania dla twojego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, konsolidacyjny, jak również kredyt na start dla nowo powstałych firm. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wspierać przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju firmy, dlatego pomożemy ci pozyskać potrzebne środki, proponując kredyt z najlepszymi warunkami.

Jeżeli twoim celem jest rozwój własnej działalności, skontaktuj się z nami – wypełnij i wyślij wniosek, a już wkrótce otrzymasz od nas idealnie dopasowaną do twoich osobistych potrzeb propozycję finansowania!

Złożenie wniosku o kredyt dla firm z reguły trwa kilka minut. Przyznanie kredytu w praktyce trwa kilka dni robocze. Dla niektórych firm istnieje możliwość zastosowania uproszczonej scieżki obsługi. Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę. Postaramy pomóc we wszystkich formalnościach.

Najpopularniejsze formy to kredyt obrotowy, inwestycyjny, kredyt na start firmy oraz kredyt w rachunku bieżącym. Każdy rodzaj dostosowany jest do konkretnych sytuacji, proponując tym samym inne warunki. Dzięki tak szerokiej ofercie, osoba posiadająca własną działalność gospodarczą może bez problemu ubiegać się o idealnie dopasowaną do swoich potrzeb formę finansowania.

Jest to rodzaj zobowiązania celowego, które służy realizacji konkretnej inwestycji – oznacza to, że środków pozyskanych przy jego pomocy nie można rozdysponować na inne cele niż te, które określone zostały w zawartej umowie.

Korzystając z kredytu inwestycyjnego możesz pokryć na przykład koszt nieruchomości, pojazdów, maszyn, a także licencji lub oprogramowania. Ten rodzaj kredytu charakteryzuje zazwyczaj wysoka kwota i długi okres spłaty. Niektóre banki, mogą również w jego przypadku wymagać wniesienia wkładu własnego, który będzie wynosił nawet kilkadziesiąt procent wartości danej inwestycji, choć nie jest to regułą.

Przy pomocy kredytu obrotowego, który jest jedną z najczęściej wybieranych przez przedsiębiorców form, można pokryć bieżące potrzeby firmy, do których należeć mogą między innymi opłacenie towarów bądź usług, opłacenie podatku bądź wypłata wynagrodzeń pracownikom.

Kredyt obrotowy jest przeważnie zobowiązaniem krótkoterminowym, a wysokość jego kwoty zależna jest zarówno od potrzeb, jak i możliwości finansowych danego przedsiębiorstwa. Niewielkie firmy raczej nie uzyskają w ten sposób większej kwoty, natomiast w przypadku dużych firm, kwoty mogą osiągać nawet kilka milionów złotych.

Jest to podobna forma do kredytu odnawialnego, dostępnego dla konsumentów. Okres umowy obejmuje zazwyczaj 12 miesięcy z możliwością przedłużenia, dzięki czemu na koncie przedsiębiorcy przyznawany jest dodatkowy limit, który można wykorzystać w przypadku braku własnych środków. W takiej sytuacji, każdy wpływ na konto uzupełnia limit, który został wykorzystany.

Podczas obowiązywania umowy istnieje możliwość wypłacania dodatkowych środków za każdym razem, kiedy zajdzie taka potrzeba. Jest to dobre rozwiązanie dla firm, służące jako dodatkowe zabezpieczenie finansowe – jeżeli przedsiębiorstwo będzie potrzebowało środków, nie będzie zmuszone, by wypełniać wniosek i czekać dłuższy czas na jego rozpatrzenie.

Kredyt konsolidacyjny łączy w sobie kilka różnych zobowiązań firmowych w jedną całość, tworząc w ten sposób jedno zobowiązanie. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że jest to nie tylko wygodniejsza opcja, ale i korzystna finansowo – suma raty kredytu konsolidacyjnego jest niższa, niż suma wszystkich rat połączonych kredytów. W przypadku jednej raty łatwiej jest również kontrolować termin spłaty.

Dzięki wydłużeniu okresu kredytowania i niższym ratom, nie trzeba obawiać się o utratę płynności finansowej przedsiębiorstwa. Łączyć można ze sobą różnego rodzaju zobowiązania, w tym kredyty obrotowe czy inne kredyty konsolidacyjne, które się już posiada.

Są to środki przeznaczone przede wszystkim na wydatki związane z działalnością gospodarczą, dlatego też powinny służyć jego rozwojowi. Kredyt dla firm może sfinansować zakup niezbędnych maszyn i urządzeń, pojazdów, nieruchomości firmowych oraz niezbędnego do pracy sprzętu biurowego. Środki te można również przeznaczyć na rzecz rozwoju kadry pracowniczej, zapewniając różnego rodzaju szkolenia, pozwalające zdobyć lub podnieść kwalifikacje pracowników. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby sfinansować w ten sposób także zadłużenia w ZUS i US.

Warunki, jakie przedstawiają banki swoim klientom, zależą od rodzaju prowadzonego przedsiębiorstwa. Ważna jest jego zdolność kredytowa, która przez bank obliczana jest między innymi na podstawie dochodów oraz ilości posiadanych przez firmę zobowiązań. Najistotniejszą kwestią jest jednak płynność finansowa danej działalności, gdyż jej brak wskazuje, że kredytobiorca mógłby się nie wywiązywać z zawartej umowy na czas.

Dobra historia kredytowa także jest niezwykle ważna dla banku i pozwala ocenić, czy przedsiębiorca w terminie regulował inne dotychczasowe zobowiązania. Jeżeli firma widnieje na liście dłużników, uzyskanie kredytu może być bardzo trudne, a czasami nawet i niemożliwe. Banki niechętnie udzielają kredytów osobom, które w przeszłości nie wywiązywały się z określanego terminu płatności, gdyż zakładają, że i w tym przypadku sytuacja taka może mieć miejsce, co jest wysoce ryzykowne dla instytucji.

Ważny jest też staż firmy – im dłuższy staż posiada dane przedsiębiorstwo, tym większa szansa na jego uzyskanie. Wynika to z faktu, iż wiele firm upada w ciągu kilku pierwszych lat działalności na rynku. Często więc można spotkać się z warunkiem określającym minimalny staż działalności gospodarczej. Pozwala to zminimalizować ryzyko, że dana firma zbankrutuje i nie będzie miała funduszy na spłatę kredytu.

Rodzaj i ilość wymaganych dokumentów zależna jest od rodzaju oraz kwoty wybranego kredytu. Im mniejsza kwota, tym mniejsza będzie również ilość formalności. Niezbędne może okazać się okazanie dokumentów potwierdzających legalne działanie firmy – w tym celu należy pobrać zaświadczenie o wpisie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej oraz o nadaniu numeru NIP i REGON. Jedynie w przypadku spółek wymagane jest wyłącznie zaświadczenie z Krajowego Rejestru Sądowego.

Ponadto, podczas procedury ubiegania się o wybrany kredyt, banki mogą wymagać dokumentów potwierdzających stabilność oraz wysokość dochodów firmy. Mogą być to księga przychodów i rozchodów, zeznanie podatkowe za poprzedni rok bądź wyciąg z rachunku firmowego. W niektórych przypadkach konieczne może okazać się także przedstawienia zaświadczenia, potwierdzającego brak zaległych wpłat w ZUS i US.

Na sumę kredytu mają wpływ takie same czynniki, jak w przypadku kredytów konsumenckich. Ostateczny koszt kredytu zależny jest między innymi od wysokości jego oprocentowania, prowizji za udzielenie finansowania, ilości opłat dodatkowych oraz ubezpieczenia. Niekiedy ubezpieczenie kredytu nie jest wymagane i to kredytobiorca podejmuje decyzję o dodatkowym zabezpieczeniu zobowiązania. Ubezpieczenie wiąże się co prawda z dodatkowym kosztem, jednak w wielu przypadkach może okazać się niezwykle pomocne.

W niektórych przypadkach należy również doliczyć koszt ustanowienia zabezpieczenia. Warto także wiedzieć, że w zależności od wybranego rodzaju kredytu, niezbędne może okazać się wniesienie wkładu własnego o określonej kwocie.

W przypadku kredytu dla firm przeważnie nie jest wymagane posiadanie konta firmowego w banku, w którym przedsiębiorca stara się o finansowanie. Często jednak banki są w stanie zaoferować lepsze warunki kredytowania w momencie posiadania rachunku bankowego bądź w przypadku chęci otwarcia konta firmowego.

W przeciwieństwie do kredytu dla firm, kredyt w rachunku bieżącym wymaga jednak posiadania konta w banku, w którym przedsiębiorca stara się o pozyskanie dodatkowych środków. Warto zatem poznać warunki kredytu w banku, w którym posiada się rachunek bądź zdecydować się na założenie go w innym banku, oferującym korzystniejsze warunki kredytowania.

W wielu bankach można zawiesić spłatę rat kapitałowych na kilka miesięcy. Jeśli zależy Ci na takiej opcji, szczególnie warto zwrócić uwagę, czy taka opcja jest dostępna w danym produkcie.

Najlepszy kredyt dla firm

Nie wiesz, w którym banku wziąć najbardziej korzystny kredyt dla firmy? Skontaktuj się z naszym specjalistą, wybierz okres kredytu, cel kredytu oraz kwotę, a nasz specjalista przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę dostępną na rynku. Finansowanie z Vleasing jest proste i bezpieczne!