Vleasing.pl

Leasing maszyn poligraficznych

Zapraszamy do skorzystania z kalkulatora leasingowego i kontaktu - z pomocą specjalistów z Vleasing.pl znajdziesz najlepszą ofertę na leasing maszyn poligraficznych!

Dlaczego warto wziąć maszyny poligraficzne w leasing z naszą pomocą?

Oferujemy kompleksową obsługę, która nie kończy się w momencie podpisania umowy leasingowej.
Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru czasu trwania finansowania oraz wysokości rat.
Pomagamy w znalezieniu leasingu zarówno na nowe, jak i używane maszyny poligraficzne.
Nasze rozwiązania leasingowe zapewniają niezrównaną elastyczność, pozwalając na dostosowanie finansowania do specyficznych potrzeb Twojej firmy.
Nasz proces aplikacyjny jest zaprojektowany z myślą o minimalizacji biurokracji i maksymalizacji wygody dla naszych klientów.

Leasing maszyn poligraficznych

Chcesz sfinansować zakup maszyn poligraficznych z wykorzystaniem leasingu? Korzystając z pomocy naszych specjalistów, zrobisz to szybko i mając pewność wyboru najlepszej dostępnej na rynku oferty! Oblicz leasing maszyn poligraficznych i wypełnij poniższy formularz. 

1. Dane przedmiotu leasingu

Przedmiot leasingu (*)
 • - wybierz przedmiot leasingu -
 • Maszyny budowlane i drogowe
 • Maszyny rolnicze i ciągniki
 • Plotery i maszyny drukarskie
 • Wózki widłowe i podnośniki
 • Linie produkcyjne
 • Maszyny CNC
 • Inne
To pole jest wymagane
Opisz przedmiot leasingu lub podaj link do strony www z przedmiotem: (*)
To pole jest wymagane
Wartość NETTO przedmiotu:
To pole jest wymagane
Rok jego produkcji, jeśli znasz:
To pole jest wymagane
Stan przedmiotu leasingu:
To pole jest wymagane

2. Oczekiwane warunki leasingu

Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Wysokość wpłaty wstępnej w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
Field is required!
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane

3. Informacje podstawowe

NIP firmy: (*)
To pole jest wymagane
Nr tel. komórkowego: (*)
To pole jest wymagane
Osoba do kontaktu:
To pole jest wymagane
Adres e-mail: (*)
To pole jest wymagane

4. Informacje finansowe

Za ostatni rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Za bieżący rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:
To pole jest wymagane

5. Informacje, które wspomogą dobór optymalnej oferty

Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:
Pole opcjonalne
Field is required!
To pole jest wymagane

Leasing maszyn poligraficznych i introligatorskich - dlaczego warto?

Specjalistyczny sprzęt tego typu, wykorzystywany m.in. do przygotowywania materiałów reklamowych czy prasy, kosztuje ogromne pieniądze. Zakup za gotówkę często jest niemożliwy, a kredyty bankowe są obecnie drogie i coraz trudniej dostępne. Leasing stanowi świetną alternatywę, korzystne finansowanie, z którego mogą skorzystać nawet przedsiębiorcy dopiero rozpoczynający działalność!

Zachowanie płynności finansowej

Dzięki rozłożeniu płatności na raty, firmy mogą inwestować w niezbędny sprzęt, jednocześnie zachowując środki na bieżącą działalność i inwestycje strategiczne.

Dostęp do nowoczesnych technologii

Leasing umożliwia firmom dostęp do najnowszych maszyn poligraficznych i introligatorskich bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów inwestycyjnych z góry.

Dopasowany do indywidualnych potrzeb

Klient może wybrać okres trwania leasingu, wysokość rat oraz opcję wykupu sprzętu na koniec umowy.

Leasing maszyn poligraficznych dostępny dla każdego

Na przestrzeni ostatnich lat branża drukarska przechodziła bardzo dynamiczne zmiany, które znacząco zmieniły model prowadzenia tego biznesu. Początkowo koszt zakupu maszyn poligraficznych był tak duży, że znacząco podnosił próg wejścia w firmę. W efekcie tylko najwięksi gracze mogli sobie pozwolić na prowadzenie takiej działalności i w dużej mierze sterowali rynkiem.

Obecnie sytuacja ta mocno się zmieniła. Konkurencja wzrosła, spadły ceny usług poligraficznych i w efekcie również okres zwrotu z inwestycji w sprzęt drukarski mocno się wydłużył. Co więcej, spadły także ceny samych maszyn, przez co obniżył się próg wejścia, zachęcając wiele nowych firm do rozwoju w tym kierunku.

Jakby tego było mało, dziś bardzo ważne jest świadczenie usług drukarskich na możliwie najwyższym poziomie. To wymaga stałego inwestowania w nowoczesne maszyny, a więc rosną potrzeby finansowe drukarni. Tak właśnie narodziła się era leasingu sprzętu poligraficznego, jak i korzystania ze specjalnych pożyczek, dotacji unijnych.

Istotnym faktem jest to, że nowoczesne urządzenia drukarskie cechuje długowieczność. W efekcie ich zakup to stosunkowo bezpieczna inwestycja, która przy odpowiednim prowadzeniu biznesu może przynieść mnóstwo korzyści. Leasing jest tutaj z pewnością dużym ułatwieniem, gdyż z finansowania mogą skorzystać nawet te firmy, które dopiero wchodzą na rynek.

Rodzaje maszyn poligraficznych i drukarskich, które pomagamy sfinansować

 • Maszyna perforująca
 • Maszyna bindująca
 • Maszyna zszywająca
 • Falcerka – maszyna składająca
 • Gilotyna do papieru
 • Maszyna sztancująca
 • Maszyna sklejająca
 • Oklejarka poligraficzna
 • Krajarka
 • Automat do laminowania
 • Maszyna offsetowa
 • Maszyna do sitodruku
 • Maszyna fleksograficzna
 • Ploter drukujący, drukarka wieloformatowa
 • Ploter solwentowy
 • Maszyna do termodruku
 • Maszyna do tampodruku
 • Ploter drukujący laserowy
 • Ploter tnący poligraficzny
 • Maszyna bigująca
 • Maszyna do lakierowania UV poligraficzna
 • Kaszerownica klejarka
 • Maszyna do złocenia
 • Maszyna do produkcji rolek tekturowych
 • Maszyna do produkcji papieru
 • Piła do papieru
 • Suszarka do sitodruku
 • Naświetlarka do płyt offsetowych
 • Wywoływarka do płyt offsetowych
 • Skaner wielkoformatowy

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

leasing maszyn poligraficznych obraz 1

Specjalizujemy się w leasingu maszyn poligraficznych

Nasi pracownicy nie tylko prześledzą rynek ofert leasingowych – służą oni także kompleksowym wsparciem.

leasing korzyści

Doświadczenie w leasingu urządzeń poligraficznych

Posiadamy doświadczenie w leasingu specjalistycznych maszyn i urządzeń.

jakie dokumenty potrzebne są do leasingu obraz

Załatwiamy formalności

Przeanalizujemy wybraną przez Ciebie opcję, pomożemy w skompletowaniu dokumentów, będziemy przy podpisywaniu umowy i wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze warunki.

Kompendium informacji o leasingu maszyn dla poligrafii

Warunki leasingu dla maszyn do druku offsetowego

Tutaj bardzo istotne jest to, że maszyny offsetowe potrafią kosztować nawet miliony euro. To sprawia, że właścicielom drukarni zwykle bardzo zależy na tym, aby maksymalnie wydłużać okres ich finansowania, zmniejszając tym samym ratę. W przypadku leasingu przeciętnie umowę zawiera się na 60 miesięcy, ale jesteśmy w stanie znaleźć oferty, w których czas ten jest wydłużony nawet do 96 miesięcy. Co ważne, pomagamy klientom w znalezieniu finansowania z zerową wpłatą wstępną, rozwiązaniu wyjątkowo atrakcyjnym np. dla firm wchodzących na rynek.

Oprócz tego jesteśmy w stanie znaleźć propozycję leasingu na sprzęt zarówno nowy, jak i używany. Mamy doświadczeniu w umowach na finansowanie maszyn offsetowych mających nawet 40 lat! Tak, jak wspominaliśmy wcześniej, urządzenia te są wyjątkowo trwałe, a więc zwykle leasingodawcy są chętnie na zakup nawet tych mających już wiele lat i duże przebiegi.

Warunki leasingu dla maszyn do druku cyfrowego

Nowoczesna technologia druku cyfrowego dynamicznie się rozwija i wiele drukarni inwestuje w specjalistyczne maszyny korzystające z niej. Sprzęt ten jest tańszy, od offsetowego, dlatego sporo firm wybiera leasing stosunkowo krótki, zwykle maksymalnie do 3 lat. Z naszego doświadczenia wynika, że rozwiązaniem najkorzystniejszym jest znalezienie ofert z wpłatą własną na poziomie od 10 do 20 procent. My jednak pomożemy w znalezieniu każdej opcji, w tym np. z niższym wkładem własnym i dużo dłuższym okresem finansowania.

Warto podkreślić, że w przypadku urządzeń cyfrowych, równie popularne są używane, jak i nowe, a więc wybór zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji. Co więcej, jeżeli prowadzisz firmę od dłuższego czasu, przynajmniej roku, możesz liczyć na preferencyjne warunki finansowania. Do tego istnieje ciekawa opcja dla przedsiębiorców osiągających dochody w euro. W takim układzie nic nie stoi na przeszkodzie, aby również leasing rozważyć w tej walucie. Dzięki temu unikasz dodatkowych, często wysokich kosztów związanych z przewalutowaniem.

Maszyny poligraficzne i drukarskie

Dlaczego firmy wybierają leasing maszyn poligraficznych?

W dzisiejszych czasach każda firma musi intensywnie finansować w siebie, aby rozwijać się i zwiększać konkurencyjność. Jest to kluczowe, jeśli liczysz na coraz większą liczbę zleceń i rosnące zaufanie klientów. Dotyczy to także branży poligraficznej, która musi korzystać z możliwie najlepszych maszyn drukarskich. Wiele z nich kosztuje ogromne pieniądze, a regularna ich wymiana lub dokupowanie kolejnych oznacza niezwykle wysokie wydatki.

Pamiętaj, że z ekonomicznego punktu widzenia zakup za gotówkę nie jest dobrym rozwiązaniem, nawet jeśli Twoją firmę spokojnie na to stać. Dlaczego tak się dzieje? Zamrażasz w ten sposób ogromne środki finansowe, które możesz wykorzystać na inne ważne inwestycje lub np. przechowywać niejako na czarną godzinę. Wybierając leasing, nie musisz pokrywać kosztów zakupu z własnej kieszeni. Pieniądze zostają przy Tobie i możesz swobodnie nimi obracać.

Co więcej, umowy leasingowe wiążą się z licznymi korzyściami podatkowymi, szczególnie w opcji operacyjnej. Finansując w ten sposób sprzęt poligraficzny, możesz zaliczyć całość rat oraz podatek VAT do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Jeśli sprzęt jest nowy, na koniec kontraktu nic nie stoi na przeszkodzie, aby oddać go leasingodawcy i sfinansować kolejny, nowocześniejszy, który pozytywnie wpłynie na rozwój Twojej firmy.

Leasing maszyn poligraficznych kalkulator

Przekonaj się już dziś, że z pomocą specjalistów z Vleasing.pl znajdziesz najlepszą ofertę leasingu, dzięki której korzystnie sfinansujesz zakup sprzętu poligraficznego. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz i poczekać na kontakt ze strony naszych specjalistów. Dzięki nam unowocześnisz swoją drukarnię bez ryzyka dużych obciążeń finansowych.
POMAGAMY SFINANSOWAĆ RÓWNIEŻ INNE PRZEDMIOTY:
Oblicz ratę leasingu za maszynę
Oblicz ratę leasingu za samochód
Oblicz ratę leasingu za motocykl