Kredyty
Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i profesjonalnego doradztwa, aby znaleźć kredyt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania finansowe. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci przejść przez proces aplikacyjny krok po kroku, zapewniając spokój umysłu i pewność najlepszego wyboru.
Jak uzyskać kredyt?
Sprawdź, jak prosto możesz uzyskać finansowanie, przy sprawnym kontakcie, gotówkę możesz otrzymać nawet do 24h.
Wypełnij wniosek online
Wypełnienie formularza nie zajmuje więcej niż kilka minut.
Otrzymaj ofertę od naszego doradcy
Nasz specjalista ds. kredytów, przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę.
Podpisz umowę kredytową
Pomożemy we wszelkich formalnościach.
Odbierz gotówkę
Kredyt gotówkowy
Kredyt gotówkowy stanowi dodatkowy zastrzyk gotówki i może być wykorzystany na dowolny cel. Starania o kredyt gotówkowy należy rozpocząć od określenia parametrów kredytu, to znaczy: wnioskowanej kwoty kredytu oraz okresu kredytowania.
Na podstawie tych danych następuje weryfikacja wniosku oraz określenie zdolności kredytowej kredytobiorcy.
Kredyt firmowy
Kredyt firmowy to doskonałe rozwiązanie dla firmy na każdym etapie jej rozwoju.
Począwszy od rozpoczęcia działalności – wówczas kredyt firmowy przybiera postać tzw. „kredytu na start”, którym początkujący przedsiębiorca może sfinansować zakup odpowiedniego lokalu, sprzętu, czy środka transportu.
W dalszym etapie rozwoju firmy, można spotkać się z kredytem firmowym – obrotowym, który może znacząco podnieść płynność finansową i jednocześnie przysłużyć się ekspansji przedsiębiorstwa. Kredyt firmowy – obrotowy może zostać przyznany na rachunku bieżącym firmy jako maksymalny limit zadłużenia. Limit zostaje przyznany na rachunku na określony czas i jest do dyspozycji klienta każdorazowo, gdy zajdzie taka potrzeba aż do całkowitego wyczerpania. Po spłacie zadłużenia limit jest odnawiany do końca trwania umowy.
Kredyt hipoteczny
Kredyt hipoteczny to produkt bankowy służący, przede wszystkim, zaspokojeniu potrzeb finansowych klienta w zakresie budowy, rozbudowy, czy remontu domu lub mieszkania. Znajduje również zastosowanie w przypadku sfinansowania zakupu działki budowlanej, refinansowania nakładów poniesionych na cele budowlane czy modernizacyjne. Wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego jest niejednokrotnie decyzją skutkującą na wiele lat, dlatego istotne są wszelkie szczegóły dotyczące tego produktu.
Pożyczka hipoteczna
Pożyczka hipoteczna łączy w sobie cechy zarówno kredytu hipotecznego, jak i kredytu gotówkowego. Z kredytem hipotecznym łączy ją stosunkowo niskie oprocentowanie, zaś z kredytem gotówkowym, możliwość pozyskania środków na dowolny cel.
W przypadku pożyczki hipotecznej zabezpieczenie stanowi nieruchomość, będąca w posiadaniu potencjalnego kredytobiorcy. Od wartości tej nieruchomości w dużej mierze zależy wysokość udzielonej kwoty pożyczki (im wyższa wartość nieruchomości, tym wyższa maksymalna kwota pożyczki hipotecznej).
Kredyt samochodowy
Kredyt samochodowy jest formą finansowania na konkretny cel – w tym wypadku zakup pojazdu. Kredyt samochodowy można zaciągać zarówno na pojazdy nowe, jak i używane. Mogą to być nie tylko auta osobowe, ale także skutery, motocykle, ciągniki rolnicze, kampery, a nawet łodzie motorowe.
W zależności od preferencji kredytobiorcy, kredyt samochodowy może polegać na standardowej spłacie comiesięcznych rat kapitałowo-odsetkowych na ustalony okres kredytowania – nawet do 10 lat. Nie jest przy tym konieczna wpłata własna.
Kredyt konsolidacyjny
Pożyczka hipoteczna łączy w sobie cechy zarówno kredytu hipotecznego, jak i kredytu gotówkowego. Z kredytem hipotecznym łączy ją stosunkowo niskie oprocentowanie, zaś z kredytem gotówkowym, możliwość pozyskania środków na dowolny cel.
W przypadku pożyczki hipotecznej zabezpieczenie stanowi nieruchomość, będąca w posiadaniu potencjalnego kredytobiorcy. Od wartości tej nieruchomości w dużej mierze zależy wysokość udzielonej kwoty pożyczki (im wyższa wartość nieruchomości, tym wyższa maksymalna kwota pożyczki hipotecznej).
Dzięki zabezpieczeniu hipotecznemu, inaczej niż w przypadku kredytu gotówkowego, okres kredytowania może być znacznie dłuższy (nawet 30-35 lat), zaś oprocentowanie relatywnie niskie.
Faktoring
Banki coraz ostrożniej podchodzą do kredytowania przedsiębiorstw bez wskazania konkretnego celu i dodatkowych zabezpieczeń.
Jednym z rozwiązań finansowania bieżącej działalności, jest faktoring – produkt, który coraz częściej banki i firmy finansowe oferują małym i średnim przedsiębiorcom.
Faktoring to nic innego jak finansowanie faktur. Faktur, które firma A (Faktorant) wystawia swojemu odbiorcy, a które finansuje firma faktoringowa (Faktor) – nawet do 100% ich wysokości. Następnie Faktor oczekuje na płatność od kontrahenta firmy A.
Faktor udziela limitu na transakcje na podstawie analizy współpracy na linii firma – kontrahent. Jest to niezbędne, gdyż limity na finansowanie są dużo wyższe niż kredyty udzielane na bieżącą działalność. Firma A, zawierając umowę z Faktorem (firmą finansującą), staje się Faktorantem. Od tego momentu, po dokonanej transakcji z odbiorcą, Firma A (Faktorant) wystawia fakturę z odroczonym terminem płatności. I zamiast udzielać kontrahentowi darmowego kredytu kupieckiego – przedstawia ją Faktorowi, który płaci za nią zgodnie z ustaleniami umowy. Odbiorca zapłaci za należność Faktorowi a Faktor rozliczy się z firmą A (Faktorantem), dzięki czemu firma A zyska środki na bieżącą działalność.
- jest dostawcą usługi/towaru,
- wystawia faktury z odroczonym terminem płatności (nawet do 180 dni),
- współpracuje ze stałymi odbiorcami,
- obawia się utraty płynności finansowej,
- ma dosyć upominania się o swoje należności.
- dopasuje najkorzystniejszą ofertę faktoringu,
- będzie pośredniczył w negocjacjach na linii Faktor – Faktorant – Kontrahent,
- wspólnie wypełni stosowne dokumenty,
- będzie stale monitorował procedurę finansowania od momentu złożenia wniosku aż do finalizacji umowy.