Vleasing.pl

Pożyczki dla firm

Możesz złożyć wniosek o pożyczkę dla firm 24h na dobę. Udzielenie pożyczki odbywa się całkowicie online. Obsługa przedsiębiorców i korzystne kredyty dla firm to nasza specjalność. Wpisz kwotę pożyczki oraz termin płatności, a nasz specjalista przygotuje ofertę.

Pożyczki dla firm zawieszone do odwołania
icon-2-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Pożyczka dla firm nawet do 200000 zł
icon-3-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Szybka możliwość uzyskania gotówki
icon-4-ol42reeukrt2x7zvmjche7e1rc37lmq8hf6th6l110
Niska prowizja i brak opłat dodatkowych
icon-6-ol42rfcorlud8tyih1r3yp5icpyktbtytjuaygjmus
Elastyczny okres spłaty - sam wybierasz okres pożyczki

Pozyczki dla firm - proces przyznania środków

icon-7.png
Wypełniasz formularz

Pamiętaj o wypełnieniu wszystkich ważnych danych, w tym kwota pożyczki, okres pożyczki itd.

icon-8.png
Kontaktujemy się z Tobą

Na wskazany adres e-mail, przedstawiamy ofertę. Oferta zależy też od oceny zdolności kredytowej.

Kompletujesz dokumenty

Pomagamy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów do umowy

icon-9.png
Odbierasz gotówkę

Po podpisaniu umowy, przelew zostanie wysłany na konto wskazane w umowie

Masz pytania związane z pożyczką dla firmy?

Założenie własnej działalności gospodarczej to ważna i odważna decyzja w życiu każdego człowieka. Jednakże, aby móc zrealizować swoje ambitne plany, niezbędna jest inwestycja w rozwój firmy. Przede wszystkim powinniśmy odpowiednio rozplanować nasz budżet na start. W takim przypadku pomocna może się okazać pomoc firmy, oferującej pożyczki dla firm. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. 

1. Dane kontaktowe

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
  • -- wybierz sprawę --
  • Kredyt i pożyczki
  • Leasing
  • Ubezpieczenia
  • Inne
Field is required!
Field is required!

Najlepsza pożyczka dla firmy w 2020 roku

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Sięgnij zatem po pożyczkę dla firm, możesz ją uzyskać już nawet po pierwszym miesiącu od czasu prowadzenia działalności. Pożyczka dla firm jest również często bardziej atrakcyjna pod względem warunków od pożyczek konsumenckich. Pamiętaj, aby przy kalkulacji, zawsze zwrócić uwagę na koszt pożyczki oraz kwotę całkowitą, którą należy spłacić.

Nasze oferta na pożyczki firmowe

Nasze zestawienie oferty są całkowicie transparentne – zawierają całkowity koszt pożyczki, harmonogram spłaty pożyczki, w późniejszym procesie opis i komentarz do umowy, RRSO i wykaz wszelkich opłat. Pomagamy również w kompletowaniu dokumentów i załatwieniu wszystkich formalnościach. Jeśli potrzebujesz sfinansować konkretny zakup, możesz też skorzystać z naszej oferty na leasing dla firm.

Pożyczka dla firmy – środki na rozwój działalności gospodarczej

Istnieje kilka czynników, które powinny zaistnieć, aby działalność gospodarcza poprawnie się rozwijała. Jednym z nich jest dobry i przemyślany pomysł oraz wizja, ale to nie wszystko. Odpowiednio opracowany plan biznesowy, a także kwestie finansowe – to następne czynniki, które powinniśmy wziąć pod lupę, aby nasza działalność dobrze funkcjonowała.

Często się zdarza, że młodzi przedsiębiorcy nie mają zbyt dużych kwot pieniężnych na rozwój działalności. Jednakże nic nie szkodzi bowiem na rynku prosperuje wiele firm, które pomagają właśnie takim osobom. Oferują one różnorodne pożyczki dla firm – w każdej takiej firmie pożyczkowej na pewno spotkamy się z szeroką i zróżnicowaną ofertą. Z naszego artykułu uzyskasz informacje dotyczące wszelkich sposób na zdobycie dodatkowych funduszy, a także dowiesz się, co powinieneś wiedzieć o pożyczkach dla firm.

Pożyczki pozabankowe dla firm

Poszukując dodatkowych funduszy, na pewno zetkniemy się z klasycznymi pożyczkami pozabankowymi. Jeżeli chodzi o tego typu pożyczki rynek oferuje szereg różnorodnych i konkurencyjnych ofert – z całą pewnością jest, w czym wybierać.

Pożyczki dla firm bez zaświadczeń

Warto jednak zaznaczyć, że pożyczki pozabankowe to nie jedyne rozwiązanie w sytuacji, kiedy potrzebujemy większej czy mniejszej kwoty pieniężnej, aby móc prowadzić działalność gospodarczą. Młode osoby, które dopiero wystartowały ze swoją działalnością gospodarczą i nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej z pewnością nie mogłyby sobie pozwolić na taki rodzaj pomocy finansowej.

Oprócz tego warto też dodać, że mało który młody przedsiębiorca ma duże finanse, aby móc dobrze rozkręcić swoją działalnością gospodarczą. Nie ma więc co się dziwić, że na rynku możemy znaleźć mnóstwo programów pomocy finansowej, które przeznaczone są właśnie dla takich osób. Jedną z innych form pomocy jest skorzystanie ze środków Unii Europejskiej czy funduszy państwowych.

Pożyczki dla firm z Unii Europejskiej

Poza kredytem w banku lub wyżej wymienionymi ofertami pożyczek, pomocy można też szukać w środkach Unii Europejskiej lub funduszach państwowych.

Własna działalność to także ciągłe inwestycje. Inwestycje pozwalają na rozwijanie firmy, a co za tym idzie – zwiększanie przychodów. Zakup nowych sprzętów, finansowanie projektów, przetargi, a także innego rodzaju inwestycje są niezbędne, a to wszystko kosztuje. W takiej sytuacji jednym z rozwiązań jest kredyt dla firm. Na rynku możemy się spotkać z różnorodną ofertą skierowaną do przedsiębiorców. Z całą pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie ofertę idealną dla swojej firmy i jej potrzeb. Jednakże to nie zmienia faktu, że zanim się na niego zdecydujemy, koniecznie musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Kredyt dla firm – na co zwrócić uwagę?

Wybierając ofertę kredytu dla firmy, powinniśmy przede wszystkim określić konkretny cel jego wzięcia. Wynika to z tego, że od niego są zależne warunki jego udzielenia. Warto tutaj również dodać, że jest to bardzo istotne zwłaszcza w przypadku kredytów na wysoką kwotę. Powinniśmy również zwrócić uwagę na całkowity koszt kredytu (oprocentowanie), jak i okres kredytowania. Zanim dokonamy wyboru jakiejkolwiek oferty, powinniśmy dobrze przejrzeć wszelkie propozycje rynkowe, a dopiero później wybrać tę najodpowiedniejszą.

Sprawdź też: Kredyt dla małej firmy

Co warto wiedzieć o kosztach i zabezpieczeniu?

Jedną z istotniejszych kwestii każdego kredytu jest jego całościowy koszt. Mowa tu przede wszystkim o oprocentowaniu kredytu, które składa się ze stawki WIBOR oraz ustalanej indywidualnie i podlegające negocjacji marży.

Wysokość marży jest zależna od sytuacji bieżącej firmy. Z całą pewnością powinniśmy również zwrócić uwagę na wszelkie dodatkowe opłaty oraz prowizję. Warto także zainteresować się możliwością skorzystania z karencji w spłacie kredytu i jej koszt. To dobra opcja, która pozwala uchronić właściciela firmy przed wpadnięciem w duże długi. Pamiętajmy również, że decydując się na zabezpieczony kredyt, możemy liczyć na dużo wyższą kwotę kredytu oraz dłuższy okres spłaty.

Decydując się na kredyt, będziemy mogli wybrać wśród trzech różnych rodzajów kredytów- zaliczamy do nich kredyt gotówkowy, kredyt inwestycyjny oraz kredyt obrotowy.

Kredyt gotówkowy dla firm

Kredyt gotówkowy dla firm to pierwszy z trzech rodzajów kredytów, na który mogą się zdecydować przedsiębiorcy. To dość często wybierany rodzaj kredytu. Jego popularność zapewne wynika z wielu atutów, do których możemy zaliczyć na przykład brak konieczności określenia celu, dla którego przedsiębiorca wnioskuje o kredyt. Przedsiębiorcy bardzo często decydują się na ten kredyt gotówkowy, aby móc utrzymać płynność finansową oraz działalnością bieżącą. Jednak należy zaznaczyć, że w przypadku takiego kredytu nie możemy liczyć na zbyt duże kwoty.

Oprócz tego trzeba dodać, że firma musi prosperować minimum około roku, aby mieć jakiekolwiek szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego. Jednakże coraz częściej możemy się natknąć na oferty, w których jest zawarty krótszy okres funkcjonowania firmy na rynku (nawet 6 miesięcy!) – w takim przypadku jednak najczęściej wymagane jest dodatkowe zabezpieczenie. 

Warto dodać, że jeżeli bardzo zależy nam na przyznaniu kredytu gotówkowego dla firm, dobrze by było, gdybyśmy posiadali aktywne konto firmowe w danym banku, a oprócz tego duża ilość przeprowadzanych transakcji też ma duży i znaczący wpływ na pozytywną weryfikację wniosku o kredyt. Ubiegając się o kredyt gotówkowy dla firmy, musimy mieć też na uwadze, że będziemy musieli dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty takie jak wpis do KRS lub CEIDG, NIP, REGON, zaświadczenia z ZUS-u i urzędu skarbowego. Oprócz tego niektóre banki wymagają innych dodatkowych dokumentów.

Wspomnijmy również o tym, że dostępne są także pożyczki pozabankowe dla firm, wyróżniające się dużo prostszymi procedurami ich uzyskania. Przede wszystkim nie ma potrzeby dostarczania żadnych dokumentów bankowych i księgowych, a weryfikacja wniosków odbywa się na podstawie baz dłużników, a zwłaszcza BIG. Co ważne dla młodych przedsiębiorców, o taką pożyczkę możemy ubiegać się bardzo szybko, bo już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Wśród zalet tego rozwiązania na pewno możemy wymienić minimum formalności oraz szybkość decyzji.

Kredyt inwestycyjny dla firm

Kredyt inwestycyjny dla firm to już drugi rodzaj kredytów skierowanych dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. To rodzaj kredytu z przeznaczeniem na rozwój firmy – między innymi z tego powodu wniosek o kredyt inwestycyjny dla firm koniecznie musi zawierać dokładne informacje na temat celu przeznaczenia pieniędzy. Pieniądze uzyskane z takiego kredytu mogą zostać przeznaczone na modernizację siedziby, zwiększenie liczby pracowników, czy też zakup nowych maszyn. Głównym celem takiego kredytu inwestycyjnego jest przede wszystkim danie możliwości przedsiębiorcy na zwiększenie majątku firmy. Jednakże musimy tutaj zaznaczyć, że bardzo często konieczny jest wkład własny.

Kredyt obrotowy

Kredyt obrotowy to już trzeci rodzaj kredytów skierowanych do przedsiębiorców. Zdecydowanie można powiedzieć, że cieszy się on dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Wyróżnia się wieloma zaletami takimi jak stały dostęp do środków finansowych czy łatwość jego uzyskania. Taki kredyt obrotowy może mieć formę odnawialnej linii kredytowej w bieżącym rachunku albo kredytu obrotowego ratalnego. Przybliżmy sobie najpierw tą pierwszą formę, która polega na otrzymaniu określonych kwot w ramach uzgodnionego z bankiem limitu kredytowego, które można wykorzystać na bieżące zobowiązania. Natomiast po upływie ustalonego okresu, należy spłacić całościowo zadłużenie, a następnie kredyt automatycznie się odnawia.

Warto również dodać, że przedsiębiorcy nie ponoszą kosztów odsetkowych w sytuacji, gdy debet nie zostanie wykorzystany. Natomiast jeżeli chodzi o kredyt obrotowy ratalny – ten polega na spłacaniu kapitału i odsetek w formie rat. Nie zapominajmy także, że taki rodzaj kredytu wyróżnia się znacznie krótszym okresem kredytowania aniżeli kredyt inwestycyjny.

Oferta pożyczki firmowej

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Sięgnij zatem po pożyczkę dla firm, możesz ją uzyskać już nawet po pierwszym miesiącu od czasu prowadzenia działalności. Pożyczka dla firm jest również często bardziej atrakcyjna pod względem warunków od pożyczek konsumenckich. Pamiętaj, aby przy kalkulacji, zawsze zwrócić uwagę na koszt pożyczki oraz kwotę całkowitą, którą należy spłacić.

Podsumowanie – pozyczka dla firm

Na sam koniec przyda się kilka słów podsumowania. Jak możemy wyżej zauważyć, pożyczki dla firm to dobre rozwiązanie dla każdego przedsiębiorców. Jednakże należy pamiętać, aby nie podejmować pochopnych decyzji i dać sobie czas na wybór najkorzystniejszej oferty.

Przy wyborze pożyczki dla firmy szczególnie pamiętaj o takich parametrach jak: całkowita kwota pożyczki (całkowitą kwotę do zapłaty), całkowity koszt pożyczki, kwota prowizji, odsetki, harmonogram spłaty raty, możliwość wcześniejszej spłaty, opinie o pożyczkodawcy.