Vleasing.pl

DAF leasing

Decydując się na leasing ciężarówki DAF w naszej firmie, możesz liczyć na kompleksowość i wygodę. Oferujemy w pełni indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego otrzymasz propozycję umowy leasingowej doskonale dopasowaną do potrzeb twoich oraz twojej firmy.

Co oferujemy?

DAF Leasing - formularz

 

Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie – otrzymasz od nas najlepszą ofertę na leasing ciężarówki marki DAF, dopasowany do twoich oczekiwań. Zapomnij o obciążających wydatkach i skup się na lepszej przyszłości swojej firmy, z pomocą naszych doradców!

1. Dane przedmiotu leasingu

Przedmiot leasingu (*)
 • - wybierz przedmiot leasingu -
 • Samochody osobowe i dostawcze
 • Motocykle i quady
 • Samochody ciężarowe i autobusy
 • Obrabiarki i centra obróbcze
 • Maszyny budowlane i drogowe
 • Wózki widłowe i podnośniki
 • Linie produkcyjne
 • Plotery i maszyny drukarskie
 • Produkcja spożywcza i gastronomia
 • Nowe technologie
 • Komputery
 • Oprogramowanie
 • Meble i wyposażenie biura
 • Meble i sprzęt medyczny
 • Ciągniki i maszyny rolnicze
 • Nieruchomości biurowe
 • Magazyny
 • Centra logistyczne
 • Nieruchomości produkcyjne
 • Inne
To pole jest wymagane
Opisz przedmiot leasingu lub podaj link do strony www z przedmiotem: (*)
To pole jest wymagane
Wartość NETTO przedmiotu:
To pole jest wymagane
Rok jego produkcji, jeśli znasz:
To pole jest wymagane
Stan przedmiotu leasingu:
To pole jest wymagane

2. Oczekiwane warunki leasingu

Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Zaproponuj okres leasingu w miesiącach:
To pole jest wymagane
Wysokość wpłaty wstępnej w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane
Wysokość wykupu końcowego w %:
Field is required!
Wysokość wykupu końcowego w %:
To pole jest wymagane

3. Informacje podstawowe

NIP firmy: (*)
To pole jest wymagane
Nr tel. komórkowego: (*)
To pole jest wymagane
Osoba do kontaktu:
To pole jest wymagane
Adres e-mail: (*)
To pole jest wymagane

4. Informacje finansowe

Za ostatni rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Za bieżący rok podatkowy:
Podaj przybliżony przychód w PLN swojej firmy:
To pole jest wymagane
Status własny/swojej firmy w bazach BIK, KRD, BIG oceniasz, jako:
To pole jest wymagane

5. Informacje, które wspomogą dobór optymalnej oferty

Podaj tutaj wszystko, co uważasz za istotne:
Pole opcjonalne
Field is required!
To pole jest wymagane

O marce DAF

DAF to marka wywodząca się z Holandii, która została założona przed dwóch braci, Huba i Wima van Doorne, pod koniec lat 20. XX wieku. To właśnie wtedy bracia prowadzili wspólnie warsztat, z którego usług jednak nie korzystało wiele osób. Sposobem na utrzymanie działalności było rozszerzenie działalności – w ten sposób zaczęli produkować naczepy i przyczepy. W roku 1950, miało miejsce otwarcie pierwszej fabryki DAF, która produkowała doskonałej jakości samochody ciężarowe.

Od drugiej połowy lat 90. DAF stał się częścią amerykańskiego koncernu Peccar i zaczął produkować autobusy oraz samochody ciężarowe dopuszczone do transportu ruchu miejskim i regionalnym, średniodystansowym oraz długodystansowym.

daf leasing obraz 2
daf leasing obraz 1

Dlaczego warto leasingować ciągnik siodłowy?

Leasing ciągnika siodłowego wiąże się z wieloma korzyściami – na największą uwagę zasługuje szczególnie kilka z nich, do którego należą:

Leasing DAF – elastycznie i bez zbędnych formalności

Samochody marki DAF to spory wydatek, który może być obciążający dla wielu przedsiębiorców. Nie musisz jednak rezygnować z jego posiadania – w prosty sposób możesz sfinansować auto leasingiem, dzięki czemu będziesz spłacać je w dostosowanych do twoich możliwości finansowych miesięcznych ratach.

Możesz liczyć na pomoc naszych doradców, którzy dopasują warunki umowy do twoich oczekiwań i wszelkich potrzeb. Decyzję o przyznaniu leasingu poznasz od razu – bez zbędnego oczekiwania czy wypełniania wielu formalności.

Korzystając z naszej oferty leasingu ciężarówek DAF, możesz ruszyć z biznesem lub sprawić, że twoja istniejąca już firma zyska w oczach kontrahentów. Posiadamy zarówno nowe, jak i używane pojazdy, które nasi klienci mogą wziąć w leasing nawet bez konieczności uiszczania opłaty wstępnej. Wybierając opcję leasingu operacyjnego, możesz również wykupić auto w atrakcyjnej cenie lub jeżeli będziesz wolał, zwrócić je naszej firmie i wybrać dla swojego przedsiębiorstwa całkiem nowy model.

daf leasing obraz 1

Kto może skorzystać z oferty leasingu DAF?

Leasing ciągników siodłowych dostępny jest dla wszystkich przedsiębiorców, chociaż warto podkreślić, że często firmy z krótkim stażem muszą spełnić kilka warunków, aby móc skorzystać z tej formy finansowania.

Większość leasingodawców podkreśla, że firma musi istnieć na rynku co najmniej 6 miesięcy, by móc skorzystać z ich usług – nie jest to jednak regułą. Niekiedy wystarczy jedynie doświadczenie w danej branży i dobre wyniki finansowe osiągane przez firmę, aby móc sfinalizować umowę leasingową, chociaż należy wtedy liczyć się jednocześnie z wyższą opłatą wstępną.

Przedsiębiorca może wziąć w leasing zarówno używany, jak i nowy pojazd. Chociaż wiele osób ma wątpliwości, co do opłacalności leasingu nowego ciągnika, są one całkowicie zbędne – niektóre firmy leasingowe, dzięki współpracy z bezpośrednimi producentami pojazdów, są w stanie zaoferować w tym przypadku swoim klientom bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Z pewnością kwota końcowa jest niższa niż w przypadku kredytu, który jest bardzo kosztowny, jak i zakupu pojazdu za gotówkę.

DAF leasing Kalkulator

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na leasing pojazdów marki DAF. Posiadamy doświadczenie w finansowaniu pojazdów dla branży transportowej. Oferujemy korzystne warunki finansowania. Zaoferujemy najlepszą ofertę na rynku.

DAF Leasing – FAQ

Poniżej prezentujemy najczęstsze odpowiedzi na pytania zadawane przez użytkowników na temat leasingu pojazdów marki DAF.

Dla kogo przeznaczony jest leasing DAF?

Leasing jest opcją przeznaczoną dla każdego podmiotu prawa: osób fizycznych, prawnych, jak również jednostek organizacyjnych, które nie są osobą prawną, a jedynie posiadają zdolność prawną.

Co można wziąć w leasing?

W naszej firmie możesz wziąć w leasing nowe i używane pojazdy marki DAF, w tym między innymi ciągniki siodłowe, auta ciężarowe siodłowe oraz ciężarowo-osobowe.

Ile wynosi czas umowy leasingowej?

Czas umowy leasingowej na pojazdy ciężarowe marki DAF, wynosi maksymalnie 60 miesięcy.

Sprawdź też naszą ofertę na: